full screen background image

Luxusní limuzíny pro byznys

Obchodní partneři a podnikatelé musí často cestovat nejen po republice, ale i do zahraničí. Někdy sami, někdy celý tým a pak se složitě řeší, kolika auty a jak se přepravit do jiného města nebo země. Někdo musí navíc řídit a bývá po dlouhé cestě unavený, což rozhodně není ten správný start pro úspěšné jednání.

Podobných problémů a složité organizace vás může zbavit pronájem vozu třeba i s řidičem. V korporátním sektoru je potřeba dbát nejen na bezpečnost, ale také eleganci a dojem. To zařídí luxusní vozy, ve kterých máte k dispozici i Wifi připojení. Během cesty si tak můžete vyřídit pracovní korespondenci a neztrácet čas. Luxusní limuzíny a vozy pronajímá společnost Mottify Prague s dlouholetými zkušenostmi v zahraničí i u nás. Právě pro byznys potřeby či diplomacii lze využít přepravu osob z letiště, do hotelu nebo na místo jednání. V nabídce mají i vozy pro více osob a tak nemusí celý tým jet několika auty, ale společně a cestu mohou využít k doladění prezentace nebo detailů pro setkání.

2017-audi-a4-20-tfsi-quattro-technik-brilliant-black

Díky dlouholetým zkušenostem i se zahraniční klientelou dokáží v Mottify splnit jakýkoli váš požadavek v kteroukoli denní i noční hodinu. Spolehlivost a preciznost je jejich základním heslem, kterým se řídí. V nabídce pro pronájem najdete opravdové rarity i běžná auta luxusních značek. Pokud tedy lze tato auta nazvat běžnými. Pobočky jsou po celé republice a tak se nemusíte obávat přemrštěných cen způsobených dovozem vybraného vozu z druhého konce země. Pronajmout elegantní vůz si ale můžete i pro soukromé účely na oslavy, svatby, zážitkové jízdy nebo zvláštní příležitost. A tak pokud vás láká třeba romantická vyjížďka kabrioletem nebo vyhlídková cesta limuzínou, není nic snazšího než si vybrat ten správný vůz a pak už si jen užít jízdu a zážitek z ní. Vzpomínka vám pak zůstane na celý život.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *