full screen background image

Manažerské vzdělání MBA vás posune v kariéře

Jste cílevědomí a cítíte, že máte na víc? Pak musíte svým nadřízeným dokázat své schopnosti. Kvalitní vzdělání vám může usnadnit cestu k dosažení vyššího postu. Pokud jím nedisponujete, není problém si ho doplnit, a to klidně při práci.

Toužíte-li po uplatnění na manažerské pozici, měli byste se poohlížet po vzdělání právě v této oblasti. Příležitostí je mnoho a kupříkladu titul MBA (Master of Business Administration) je v posledních letech velmi ceněný. Naučí vás totiž zejména praktické dovednosti.

 

Flexibilní studium pro každého

Ke studiu se může přihlásit kdokoliv, kdo má vysokoškolské vzdělání na bakalářském stupni nebo dostatečnou praxi na manažerské pozici. Žádné jiné podmínky nejsou. Zaměstnání či starosti o rodinu nejsou překážkou, jelikož studium MBA je možné přizpůsobit si podle svých časových potřeb.

Jeden z nabízených programů – Executive Management Online je možné kompletně absolvovat pouze online – pro studenty je špičkově připravená e-learningová studentská sekce. Tento program je tak ideální variantou například pro zájemce o studium, kteří žijí trvale v zahraničí. Ostatní programy jsou rovněž postaveny na samostudiu, to však doplňují čtyři celodenní přednášky.

 

Praktické znalosti z reálných projektů

Studium MBA není uznáváno jako vysokoškolské, však i systém výuky je rozdílný. MBA se zaměřuje především na praktické dovednosti, místo zkoušení nazpaměť naučených informací musí studenti zpracovávat reálné projekty.

MBA vzdělání je určeno nejen podnikatelům, zaměstnancům managementu a státní správy, ale všem, kteří chtějí zdokonalit své znalosti a poznatky z tohoto oboru. Většina škol, Cambridge Business School nevyjímaje, nabízí několik zaměření – např. na zdravotnictví, PR, soft skills, mezinárodní studia apod.

Studium na Cambridge Business School je rozloženo do jednoho roku. E-learning doplňují celodenní sobotní setkání, která jsou velmi obohacující. Účast na nich není povinná, nicméně ji velmi doporučujeme. Dochází zde k výměně zkušeností a navazování důležitých kontaktů.


TAG


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *