full screen background image

Podnikáte a stále nemáte právníka? Buďte obezřetní a právní záležitosti přenechejte raději expertům

Máte-li pocit, že se vám nemůže nic stát, a tudíž nepotřebujete při svém podnikání právníka, potom jste dost velký hazardér. Rizika jsou totiž i tam, kde byste je nečekali. Ušetřené peníze za napsanou smlouvu tzv. na koleni se vám mohou několikanásobně prodražit u soudních sporů a věřte, že to nejsou jen finance, ale také ztracený čas a narušené zdraví. Obraťte se na jednu z největších advokátních kanceláři v České republice CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ s.r.o. a získejte jistotu a pevné zázemí pro svůj business.

 

U zrodu kanceláře stáli tři advokáti

Společnost založili v roce 1993 pouze tři advokáti a dnes se o jejich klienty stará 59 právníků. Zakladatelem kanceláře je JUDr. Pavel Smutný. V roce 2009 se zasloužil o založení nadačního fondu Bohemian Heritage Fund, který se zaměřuje na umělecké projekty a jejich spolufinancování. V tomtéž roce se JUDr. Pavel Smutný stal prezidentem Česko-izraelské smíšené obchodní komory, jež každoročně uděluje Cenu Arnošta Lustiga (od roku 2011) a současně je stále členem dalších komor např. Francouzsko-české obchodní komory. K zakladatelům patří také prof. JUDr. Zdeněk Češka, CSc. a JUDr. Jaromír Císař, který se nyní stará o hlavní expertní činnost kanceláře.

 

Všechny právní služby na jednom místě

Nenajdete právní disciplínu, s níž by si zkušení experti této kanceláře neporadili. Hlavními klienty kanceláře jsou podnikatelské subjekty, s čímž souvisí hlavní zaměření společnosti na oblasti procházejícími všemi etapami podnikání včetně nestandardních situací, které se mohou vyskytnout.

 

Zkušenosti je zapotřebí sdílet mezi sebou

V advokátní kanceláři CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ se uskutečnil první interní seminář s právními experty a pro jeho pozitivní ohlas se stane pravidelným. Spolupracovník kanceláře prof. JUDr. Josef Bejček, CSc., emeritní děkan brněnské právnické fakulty a vedoucí katedry obchodního práva, měl tu čest stát se jedním z prvních hostů tohoto semináře a obohatit kolegy o své názory a zkušenosti. Cílem těchto seminářů je sdílet právní souvislosti v teorii a praxi tak, aby advokáti byli vždy připraveni poskytnout vám komplexní poradenství a nadstandardní péči v právních službách.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *