full screen background image

Máte strach z odolnosti dřevěných schodů? Zkuste schodiště nerezové!

Ne každý dává přednost dřevěným schodištím jen proto, že vypadají přirozeně. Ještě jsou tu další aspekty, které se při výběru musí brát v potaz. Jedná se o odolnost, možnost kreativity, pevnost a opotřebování materiálu po mnoha letech využívání schodiště. Navíc nerezová schodiště dokáží přinést danému prostoru také nádech moderní elegance. Ovšem musí se dokonale vyrobit.

K.M.K. design vyrábí nerezová schodiště od roku 2001

Ještě před samotným výběrem nerezového schodiště byste měli pečlivě zvážit výběr firmy, která schodiště vyrobí a namontuje. Volit byste měli na základě kvality firmy, jejích zkušeností a referencí. Jednou z nejkvalitnějších společností se skvělým poměrem těchto parametrů je na našem území firma K.M.K. design. Jedná se o společnost, která vznikla již v roce 2001. Zkušenosti pro nerezová schodiště a jejich výrobu nabývala však ještě dříve. Firma totiž vznikla osamostatněním od jisté společnosti, která se také zabývala výrobou nerezového zábradlí a schodišť. Zkušenosti s výrobou tohoto druhu schodišť a zábradlí jsou mnohem větší. Schodiště a zábradlí jsou kompletně navržena českými architekty a vyrobena v českých dílnách.

Na výběr je mnoho druhů schodišť i zábradlí

Každý prostor vyžaduje odlišný druh nerezového schodiště. Rozdíl je také v tom, zda se jedná o schodiště do interiéru nebo do exteriéru. Proto vám společnost K.M.K. design nabízí mnoho druhů a typů schodišť, ze kterých si můžete vybírat. V nabídce naleznete schodiště nerezová, skleněná, točitá schodiště, samonosná, venkovní nebo kombinovaná. V každé kategorii najdete několik typů schodišť a vyloučena není ani zakázková výroba přesně podle vašich představ. Ke kvalitnímu nerezovému schodišti patří také samozřejmě kvalitní nerezové zábradlí. I v této kategorii může nabídnout K.M.K. design velké množství produktů s odlišným vzhledem i využitím. Profesionálové z K.M.K. design vám poradí, které druhy schodišť a zábradlí k sobě nejvíce ladí. Konečný výběr je ale samozřejmě na vás.

 

Kompletní informace naleznete na www.kmkdesign.cz.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *