full screen background image

Menší poplatky OSA? Se službou streamování hudby od Dexonu to lze zařídit

Také se děsíte faktur za rádio či televizi puštěné v provozovně? Chcete dostát svým povinnostem, ale nechcete každý měsíc platit horentní sumy? Pak máme pro vás řešení. Služba streamování hudby a reklam od Dexonu zajišťuje nepřetržitý hudební stream, který se neoposlouchá. Není nutné ho aktualizovat a počítat můžete s praktickou a maximálně příjemnou sjednocenou hlasitostí skladeb. Právě díky němu a jeho specifikům můžete dosáhnout značné úspory na autorských poplatcích a  navíc si ještě šikovně naplánovat reklamu nebo obchodní znělku mezi jednotlivými hudebními bloky.

 

Dva problémy pro ozvučení veřejného prostoru

Jakékoliv ozvučení veřejných prostor, v nichž se vysílá hudba, generuje svým provozovatelům hned dva problémy. Te první je tzv. „prozákaznický“ – jednoduše se hudba se brzy „oposlouchá“ a šťávu tomu obvykle dodají zaměstnanci svými hádkami o aktuálně nejlepší playlist. Řešení je naštěstí jednoduché – stačí čerpat hudbu z dostatečně velké databáze skladeb. Stovky volně dostupných Mp3 souborů nebo dokonce internetových rádií a podcastů nestačí. Navíc je hudba často vysílána v nepříjemných smyčkách, jež brzy začnou svým posluchačům lézt na nervy.

Druhý problém spočívá ve zákonné povinnosti úhrady tzv. autorských poplatků, např. OSA. Ta má mezi provozovateli značně negativní pověst. Ale už nemusí.

 

Ozvučení pro veřejné prostory rychle a bez právnických kliček

Služba InStore Rádio toto vše řeší skutečně komplexně. Vy jako provozovatel díky ní získáte vlastní „rádio“ určené přímo pro obchodní prostor, restauraci nebo firmu. Sám totiž nejlépe víte, jako hudební atmosféru a sní související pocity zaměstnanců i zákazníků chcete. A jako bonus můžete do hudebních bloků zařazovat libovolné reklamy a upozornění. Celý koncept vám pak umožní ušetřit značné částky na autorských právech.

Více se dozvíte na stránkách specialistů Dexon.cz.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *