full screen background image

Mimořádně kvalitní metoda čištění koberců

Pomocí kotoučového stroje čistí také koberce v Praze a okolí. Řada firem využívá extrakční metodu čištění koberců, která spočívá ve vstříknutí chemického roztoku do vláken koberce, kde krátce působí a následně je vysát.

Tato metoda je poměrně málo účinná, neboť koberec nevyčistí do hloubky, ale pouze na jeho povrchu. Po úplném doschnutí koberce mohou vystupovat tmavější místa a mapy tam, kde chemie působila nedostatečně dlouho. U extrakční metody chybí prvek mechanického čištění.

Tuto metodu úklidová firma  A SERVIS LIPKA, s.r.o. nepoužívá, protože chtějí svým klientům nabídnout jen kvalitní služby, proto volí čištění koberců kotoučovou metodou.

Rotační kartáč kotoučového stroje vpraví chemický roztok do podsady koberce a dokonale vykartáčuje všechnu špínu na povrch koberce. Opakovaným rotačním pohybem vzniká aktivní pěna, která váže veškeré nečistoty, bakterie a roztoče. Vzniklou pěnu na závěr odsají průmyslovým třímotorovým vysavačem.

Takto vyčištěný koberec je hluboce dezinfikovaný a kompletně zrenovovaný.

Koberce v Praze a okolí čistí jednorázově i pravidelně v rámci servisu. Zaměstnanci firmy jsou časově flexibilní, přizpůsobí se Vašim požadavků, a přijdou Vám udělat servis před začátkem otevírací doby, nebo až po jejím skončení tak, aby provoz nebyl narušen.

Nano impregnace a čištění podlah Praha

Kromě čištění koberců provádí firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. také strojové čištění podlah v Praze a okolí. Pro důkladné vyčištění je nejprve nutné zvolit správnou chemii dle čištěného povrchu a stupně znečištění. Jejich zaměstnanci jsou na tuto problematiku odborně proškoleni, nemůže se tedy stát, že by Vám podlahu zničili.

02 Podlahy6

Umí vyčistit všechny povrchy včetně přírodních podlah. Nejčastěji čistí PVC, marmoleum, dřevěné podlahy, dlažbu, lité podlahy a betonové podlahy. Kvalitní technika umožňuje také odstraňovat cementové nánosy po stavbách či rekonstrukcích, stejně jako skvrny a cákance po malířích.

Na hloubkové čištění podlah používají chemii zásaditou, pouze po stavbách a rekonstrukcích čistí podlahy chemií kyselou. Podlahy čistí pomocí kotoučového stroje, na který lze přidat držák padů nebo silonový kartáč. Jemné štětiny rotačního kartáče důkladně vykartáčují Vaši podlahu a oživí její vzhled. Po vyčištění podlahy, odsají přebytečnou vodu výkonným třímotorovým vysavačem s pogumovanou štěrbinovou hubicí.

Po kvalitním umytí doporučují podlahu ošetřit fluatací (voskování podlahy). Vosk podlahu zakonzervuje, vyplní drobné škrábance a mikropóry, v kterých se nejčastěji špína zdržuje. Podlaha se tak snáze udržuje a déle vypadá jako nová.
11 x komentováno u “Mimořádně kvalitní metoda čištění koberců

 1. Tereza Straková napsal:

  Provádí firma i čištění koberců Brno?

  • Peterkova napsal:

   dobrý den
   jestli mohu poprosit, provádí firma A SERVIS LIPKA čištění kobercu a zda je toto čištění vhodné i pro alergiky

   • Kája napsal:

    Dobrý den
    doporučuji služby A SERVIS vyzkoušet,jsem alergik a čištění koberce mi nepřišlo nevhodné Kája

  • Barbora Lelkova napsal:

   Ano společnost A SERVIS LIPKA s.r.o. zabezpečuje své služby nejen v Brně ale po celém Česku na Slovensku v Německu a Rakousku
   s pozdravem za společnost Barbora Lelková

 2. Karla napsal:

  Novostavba ,spokojenost,ale ta okna ,hrůza,.. kdo mi tá tipovačku na skutečně dobrou firmu,která mi pomůže ??

 3. janina napsal:

  A SERVIS LIPKA s.r.o. vyčistí koberce na jedničku,doporučuji vyzkoušet firmu z Brna

 4. Miro napsal:

  Terasu a podlahu mi vyčistila firma A SERVIS LIPKA ,která své služby poskytuje na Slovensku i v Česku je dobré využít jejich práce a služby , doporučuji Miro Irecký

 5. ANKA napsal:

  Mimořádně jsem využila služby od společnosti A SERVIS LIPKA s.r.o. a to čištění koberců a velice mile jsem byla překvapena výsledkem jejich práce .Koberec prokoukl ,jeho barva ožila, struktura na omak zjemnila.Perfektní výsledek a já už jinak čistit koberce nebudu ,vím kam se příště opět obrátím A SERVIS

 6. Kozel P. napsal:

  Nano impregnace a mytí výloh jsem svěřil A SERVIS LIPKA s.r.o. a musím uznat že umí a dokonale odvádí svoji práci prostě rozumí K.P.

 7. Blažena napsal:

  O nano impregnaci jsem slyšela v obchodě kde pracuji. Ze zvědavosti jsem si tuto službu od A SERVIS objednala a musím přiznat velká spokojenost s výsledkem pracovníků
  Děkuji za jejich práci budu se k Vám vracet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *