full screen background image

Modernizujte stávající stroje a zařízení

V současné době už chápeme, že stroje tady nejsou, aby nahradily lidskou práci. Lidský dohled bude vždy potřeba, nebo minimálně ještě dlouhé desítky let. Stroje nám mohou práci pouze zjednodušit a obstarat za nás manuální opakující se činnosti.

Využíváte ve výrobě stroje již pěknou řádku let? Investovali jste do nich hned zpočátku, kdy se teprve rozvíjely? To byl určitě chytrý krok. Je ovšem možné, že dnes už jsou tyto stroje a zařízení poněkud zastaralé. Novější modely by pravděpodobně pracovaly efektivněji a přesněji, bohužel vyžadují další nemalou investici. V aktuální nejisté situaci se firmy bojí investovat velké částky. Co tedy s tím? Stroje můžete modernizovat!

 

Za nižší peníze a s vysokou kvalitou

Celá řada strojů a zařízení se dá opravit nebo modernizovat. Zvýší se jejich výkonnost i spolehlivost, firma ve finále ušetří náklady na výrobu a zvýší svoji konkurenceschopnost. A v čem taková modernizace spočívá?

Můžeme se podívat na konkrétní příklad modernizace stroje a zařízení, na renovaci nefunkčního lisu hliníkových rámů. Dříve obsahoval pneumatické komponenty, byl řízen pneumatickou logikou. Nově obstarává řízení průmyslový počítač přes ventilový terminál. V případě zájmu by bylo možné instalovat ještě dotykový displej na ovládání, ale jelikož si majitel přál hlavně nízké náklady, toto nebylo realizováno.

 

Na koho se pro modernizaci strojů obrátit?

Modernizace a renovace strojů i zařízení nabízí firma YETTY.EU s.r.o. Bližší informace včetně dalších příkladů renovací a fotografií najdete přímo na jejích webových stránkách www.yetty.eu. Firma se kromě oprav zabývá i expresní výrobou válců, strojů, hadicemi, ionizátory, energetickými řetězci, dodává například ventilové terminály, rozvody tlakového vzduchu, kompresory, čidla, multiplikátory aj. Sama o sobě říká, že nenabízí pouze produkt, nýbrž celé technické řešení. Nenechá vás na holičkách a chytré řešení vymyslí pro každého.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *