full screen background image

Mytí celoplošných oken od profesionálů. Čištění fasád Ostrava

Jsme potravinářská firma, která sídlí v okrajové části města spolu s dalšími jinými firmami. Už delší dobu jsme hledali nějakou spolehlivou firmu na mytí oken a všech prosklených ploch u nás na firmě. Bohužel jsme už párkrát narazili. Jedna firma nedokázala dodržovat pravidelné termíny, druhá zas nikdy neodvedla svoji práci tak, jak bychom si představovali. Prostě dlouho jsme hledali někoho, kdo to vezme opravdu zodpovědně a odvede práci dle našich představ.

Jednoho dne, když jsme se opět rozloučili s další úklidovou firmou, nás navštívil obchodní zástupce z firmy, se kterou již dlouhá léta spolupracujeme. Když jsme si mu postěžovali, tak zavolal svému nadřízenému a předal nám kontakt na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové mytí oken, čištění fasád Ostrava, která zajišťuje úklidové služby u nich na firmě. Prý určitě nebudeme zklamaní.

Po všech těch zklamáních jsme byli už opatrnější, tak jsme se rozhodli, že si je zavoláme nejprve na jednorázové mytí naší mnohem menší pobočky, abychom si je nejprve vyzkoušeli a pak jim třeba svěřili i hlavní centrálu na pravidelné servisní cykly v rámci mytí oken a prosklených ploch.

Už při prvním kontaktu nás mile překvapili. Když jsme je zkontaktovali, nahlásili rozměry prosklených ploch, tak nám ještě ten den zaslali finanční návrh, který byl cenově přijatelný. Následně jsme bez problému domluvili termín realizace, který se hodil oběma stranám. Celková komunikace s firmou A SERVIS byla velice rychlá, stručná a příjemná. V daný den pak dojeli zaměstnanci této firmy a ihned se vrhli do práce. Myli jedno okno za druhým, šlo jim to opravdu rychle a bylo vidět, že mají bohaté zkušenosti.

Nejprve vždy okno důkladně umyli pomocí rozmýváku, následně jej setřeli gumovou stěrkou a nakonec vyleštili pomocí bavlněné pleny tak, že okno bylo krásně lesklé a opravdu precizně umyté, bez jediné šmouhy. Měli to i rychle hotové, takže nám bylo jasné, že jsme konečně našli někoho, komu můžeme svěřit vše, co bude potřeba. Od té doby s firmou A SERVIS spolupracujeme pravidelně a její kvalita práce je pořád na skvělé úrovni. Vřele doporučujeme.

Metodické, strojní, mokré čištění koberců Ostrava

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., mokré čištění koberců Ostrava, zajišťuje opravdu kvalitní čištění. Profesionální hloubkové strojové čištění koberců provádí nejúčinnější metodou, která v současné době existuje.

Pro kvalitní strojové čištění a tepování koberců je využívána strojová metoda kotoučovým strojem a dezinfekční čistící chemie. Tým proškolených pracovníků A SERVISU používá kvalitní kotoučové stroje s rotačními kartáči společně se značkovou chemií. Nepoužívá žádné bělící přípravky ani zesvětlovače. Precizní strojové hloubkové čištění a tepování kobercových povrchů provádí jedině kotoučovým strojem, na kterém je osazen šampónovací kartáč, jehož štětiny disponují výškou 12 cm. Štětiny kartáče jsou měkké, tím pádem je zaručeno, že vlákna koberce nebudou poškozena. Na závěr čištění je použit vysokotlaký turbo vysavač, který váš koberec zbaví všech nečistot, roztočů, nežádoucích pachů a zároveň vysuší koberec téměř dosucha.

A SERVIS garantuje, že po hloubkovém a dezinfekčním čištění nezůstanou na vašich kobercích žádné fleky. Koberce jsou především krásnou dekorací a praktickou součástí většiny domů a budov, proto je nutné je pravidelně udržovat. Za dobu, co firma působí v oblasti čištění koberců, její pracovníci vyzkoušeli mnoho způsobů, jak zbavit koberec nežádoucích nečistot. Ale takových výsledků, kterých dosahují pomocí strojového čištění koberců kotoučovým strojem, s jinými metodami nikdy nedosáhli.

19783175 - smiling teen girl in colorful cloths lying on floor and relaxing

Mezi metody čištění koberců, které v minulých letech firma A SERVIS vyzkoušela, patří čištění a tepování koberců suchou pěnou, mokrou pěnou i čištění koberců suchou metodou odsávaných čistících prášků. Získala zkušenosti i s extrakční metodou, která je hojně využívaná celou řadou konkurenčních úklidových firem. U extrakční metody je třeba zdůraznit, že koberec nevyčistí dokonale, jelikož jde o metodu, při které je do podsady koberce vstříknuta voda včetně chemie a okamžitě je odsáta. Chybí zde prvek mechanického čištění a kartáčování, všechny pevné nečistoty zůstávají v koberci. Chemie, která je do koberce vstříknuta současně s vodou, nepůsobí na koberec dostatečně dlouhou dobu na to, aby kvalitně mohla reagovat.

U pěn a u extrakčních metod se pracovníkům A SERVISU stávalo, že poté, co byl koberec vyčištěn a plně vyschl, se na povrchu koberce začaly objevovat fleky. Strojové čištění koberců, které provádí A SERVIS, je sice dražší než extrakční (mokrá) metoda čištění koberců jiných firem, ale zato při tomto způsobu hloubkového kvalitního čištění máte zaručený 100 % výsledek.

Firma A SERVIS je schopna strojově a kvalitně vyčistit koberce nejen v Ostravě, ale i po celé České a Slovenské republice tak, že i při velké ploše vyčistí koberce po zavírací době obchodu, úřadu či instituci tak, že druhý den ráno může bezproblémově fungovat provoz.

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *