full screen background image

Na odstraňování graffiti s odborníky. Ochrana, výškové čištění fasády Praha 1

Zdravím, ráda bych napsala pár řádků o úklidové firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění fasád, výškové práce Praha 1, odstraňování graffiti. Poprvé jsme se s nimi spolu se svými kolegy z družstva setkala, když bylo potřeba odstranit graffiti z fasády našeho činžáku. Nějaký pouliční vandal měl zase zjevně velmi silnou potřebu se sebereprezentovat, takže nakreslil obří kosočtverec přes několik metrů. A to jsem si teda myslela, že kreslit tohle už je klišé dokonce i pro sprejery. No, asi ne.

Každopádně jsme potřebovali jsme firmu, která by nás toho zbavila. A vybral nějakou padlo na mou hlavu. Takže jsem si sedla k internetu a četla všechny možné recenze, diskuze a podobně, aby ta investice nebyly vyhozené peníze. A nakonec jsem narazila na A SERVIS LIPKA, která se mi zamlouvala nejvíce. Ostatní můj výběr odsouhlasili a kontaktovali jsme je. V domluvený den přijeli a pustili se do práce.

Graffiti odstranili, potom vše natřeli barvou ve stejném odstínu, jako byla fasáda domu a poté nanesli antigraffitovou ochranu, která zajistila, že další případné odstraňování čmáranic bude naprosto bezproblémové. Proto všem jejich službu odstraňování graffiti Praha doporučujeme, protože nás nenapadá nic, co bychom jí mohli vytknout.

Zaměstnanci byli velmi slušní, jakékoli domlouvání proběhlo taky bez problému, termín nám ani jednou nepřesunuli. Možná podle některých je vychvalujeme z věci, které jsou „přece“ samozřejmostí, ale ve skutečnosti nejsou. Ani tyto základní věci už dnes nejsou samozřejmostí, i když by měli být. Proto pokud potřebujete odstranit graffiti, určitě se na ně obraťte, pomůžou vám.

Vinylová podlaha a linoleum v taneční škole. Čištění, voskování od Nano impregnace Praha 8

Chtěla bych napsat pár slov o firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., impregnace, čištění Praha 8, voskování podlah, kterou jsem objevila přes internet, když jsem četla všechna možná fóra a diskuze. Tato firma provádí strojové čištění a voskování podlah a čistění kotoučovým strojem, který zaručuje hloubkové její hloubkové čištění. Mně se konkrétně jednalo o vyčištění menšího tanečního sálu, kde je linoleum a vinylová podlaha.

34197397 - installing laminate flooring

Jelikož tato podlaha má svá nejlepší léta za sebou a potřebovala dát do pucu, tak chtěla jsem ji vyčistit, ale sama jsem si s ní už úplně neporadila. Proto museli přijít na řadu odborníci. Kontaktovala jsem proto lidi z firmy A SERVIS a popsala jim můj problém a následně jsme se domluvili na termínu a kalkulaci. Dobrý dojem na mě udělala už jen komunikace s nimi a dneska můžu říct, že firma má velmi spolehlivé a profesionální zaměstnance. Toto říkám zcela zodpovědně, jelikož ve své práci přicházím denně do styku s celou řadou řemeslníků a někdy z toho mám bolení břicha. Takže si dokážu ocenit, když vidím takovou příjemnou změnu.

Přišli v daném termínu a k věcem, které se v sále vyskytovaly, byli velmi opatrní. Mohu také napsat, že jsou důvěryhodní a vykázali velmi kvalitní přístup k zadané práci. Vinylovou podlahu a linoleum vydrhli a vykartáčovali. Takto vyčištěná plocha ještě dostala voskový nátěr. Vosk nanášeli pomocí speciálního stroje. Sami mě hned navrhli, kolik tato již vyčištěná plocha potřebuje nátěrů. Mohla jsem zvolit pololesklý  nebo matný vosk. Navíc mě ujistili, že podlaha nebude kluzká, což je pro pohyb v tělocvičně velice důležité.

Tímto bych chtěla všem čištění podlah Praha doporučit, protože jsem s nimi měla výbornou zkušenost a naplnili moje očekávání ve všech směrech, čemuž jsem se nedivila nejen já, ale i potom moji zákazníci, kteří ke mně přišli na taneční lekci, protože podlaha byla opravdu lesklá a řekli, že se jim i lépe tancovalo, protože podlaha vůbec nepodkluzovala.

 


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *