full screen background image

Na pražském letišti už zaparkujete snadno. Víte, jak na to?

Existuje více způsobů, jak můžete dorazit na letiště, pokud plánujete dovolenou nebo jinou cestu do zahraničí. Většina lidí má stále ve zvyku volit hromadnou dopravu nebo taxi, protože zkrátka odpadají starosti s parkováním na letišti. Právě parkování je typicky to hlavní, co od jízdy na ruzyňské letiště vlastním vozem odradí nejvíce lidí. To už je ale minulost díky službě Smile Parking. Pojďme se na ni podrobněji podívat v našem článku, kde si řekneme, jaké všechny výhody jsou s touto službou spojeny a proč se vám vyplatí ji využít.

 

Snadno a bezpečně

Jaké by to bylo, kdybyste prostě přijeli na letiště vlastním autem a dál se o nic nestarali? Přesně takový komfort vám poskytne služba Smile Parking. Může vám totiž nabídnout odvoz vašeho vozu řidičem na hlídané parkoviště, které je zabezpečeno jak elektronicky, mechanicky, tak hlídačem po 24 hodin každý den. Co musíte pro využité této služby udělat? Je to jednoduché:

  • Rezervovat si volné parkovací místo na konkrétní datum
  • Dorazit vlastním vozem na letiště

O vše další se již postará samotná služba. Po rezervaci konkrétního parkovacího místa obdržíte potvrzení a instrukce. Jakmile dorazíte na letiště o vůz se postará řidič služby, který jej opatrně odveze na parkovací místo. Pokud se rozhodnete využít bezplatnou doplňkovou službu Valet Parking, tak vám navíc bude váš vůz opět přistaven na letišti v den vašeho návratu. Nebudete tak muset pro něj nikam chodit.

 

O váš vůz se umí postarat

Pokud budete chtít, tak samotným parkováním to končit nemusí. Služba totiž poskytuje také doplňkové služby péče o vozidlo. Parkování na pražském letišti tak můžete spojit s celkovou údržbou vašeho vozu, kterou jste už dlouho odkládali. Jde především o mytí vozu, ale také čištění interiéru, tepování sedaček a další služby. Tyto služby jsou potom za příplatek dle aktuálního ceníku.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *