full screen background image

Najdou se ještě specialisté na výstavbu klasických dřevostaveb?

Technologie výstavby dřevostaveb, stejně tak jako samotný pojem dřevostavby, se v posledních desítkách let zcela proměnily. Dříve znamenal tento pojem masivní stavby vystavěné z kvalitních masivních dřevin, a dnes? Dnes se většina stavebních firem specializuje výhradně na moderní dřevostavby. Tedy takové stavby, které jsou skládány z lisovaných desek dřevotřísky a s těmi klasickými mají pramálo společného. Na moderní dřevostavby lze sehnat hned desítky firem. Pokud byste hledali specialisty na klasické dřevostavby, už bude hledání složitější. Ale najít se stále dají.

 

Představujeme stavební firmu, věrnou tradicím – RoubenkyRoubal

Nyní si jednu takovou firmu představíme. Jednat se bude o společnost Roubenky Roubal. Tato stavební firma se specializuje na klasické dřevostavby a dokonce je předním dodavatelem těchto staveb pro oblast Krkonoš. Pro Krkonoše jsou právě roubenky a poloroubenky typické. Své služby ale nabízí zájemcům o stylové a elegantní bydlení po celé ČR. Výstavba probíhá z masivního smrkového dřeva a díky dlouholetým zkušenostem je výsledkem útulná, komfortní a naprosto jedinečná stavba. Kouzlo masivního dřeva je nenapodobitelné.

5917

 

Vše bude zařízeno

Roubenky Roubal je stavební společností, která se specializuje výhradně na výstavbu roubenek, poloroubenek, roubených staveb, roubených domů, dřevostaveb a hrázděných staveb v klasickém retro stylu. Každý typ stavby pak může být upraven a přizpůsoben konkrétním potřebám zákazníka. Pro minimální starost s výstavbou nabízí firma svým zákazníkům také výstavbu roubenky na klíč. Na společnosti můžete nechat všechny náležitosti, spojené se stavbou a také o vyřízení stavebního povolení. Zákazníci se pak mohou už jen nastěhovat do nového, elegantního domu.

IMG_5573

 

Nejen samotná stavba, ale i výbava interiéru

Žádná jiná stavba nemá takovou eleganci a vkus, jako právě masivní dřevěné stavby. Jejich vzhled se nedá napodobit ani naradit. A elegance rozhodně nemusí zůstat jen na vnější straně stavby, ale může být i v interiéru. Stačí jediné. I interiéry mohou být vybaveny nábytkem, který zapadne do celkového konceptu roubenek. Najít a sehnat takový nábytek vlastními silami je složité a zdlouhavé, pokud nevíte, kde hledat. Ale i o to se může postarat společnost Roubenky Roubal. Další nabízenou službou jsou totiž návrhy a realizace interiérů pomocí dobového nábytku, vybavení a dekorací.

Kompletní informace o společnosti najdete na www.roubenkyroubal.cz.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *