full screen background image

Nejlepší čištění koberců dosáhnete generální metodou čištění kotoučovým strojem

V našem rodinném hotýlku dbáme především na příjemnou atmosféru. Chceme, aby se u nás hosté cítili jako doma. Nejlépe toho dosáhneme tím, že zajistíme, že je bude obsluhovat příjemný personál, a také péčí o útulnost všech pokojů. Všechny podlahy máme pokryty koberci, aby místnosti působily hřejivěji, nezapomínáme ale i na záclony a polštářky.

Další věc, o kterou je nutné se starat, je čistota veškerého vybavení. Tak třeba koberce pravidelně svěřujeme do péče úklidové firmě, aby je vyčistila a zajistila tak jejich dobrý stav. Jenomže firma, se kterou jsme spolupracovali už několik let, se v posledních měsících potýkala s finančními problémy a úbytkem zákazníků, nakonec bohužel zkrachovala. Nám nezbylo nic jiného, než se poohlédnout po jiné firmě.

Majitel firmy, se kterou jsme spolupracovali doposud, nám poradil, ať vyzkoušíme A SERVIS LIPKA, dezinfekční čištění koberců a sedaček Brno. Právě k této firmě prý přešlo nejvíc jeho bývalých zákazníků a také slyšel, že má velice dobré výsledky. To znělo slibně, první zkušební čištění jsem tedy domluvil už na další týden.

Co mě na práci zaměstnanců nové firmy nejvíce překvapilo, byla až přílišná pečlivost, se kterou se do čištění pustili. Používali na čištění kotoučový stroj, který důkladně čistil vlas po vlasu. Šlo vidět, že se stroj při kartáčování koberce dostane i více do hloubky a nejedná se tak jen o takové povrchové čištění, na které jsme doposud byli zvyklí.

Jakmile koberce doschly, došlo mi, proč tolik zákazníků přešlo k této firmě. Takhle důkladně se naše koberce ještě nikdy vyčistit nepodařilo, ani jsem netušil, že je to možné. Předtím matné barvy opět zářily a hluboko zašlapané nečistoty byly nadobro pryč. A SERVIS je pašák. Za takové výkony si příliv zákazníků opravdu zaslouží. A i my s ní budeme dál rádi spolupracovat.

Hloubkové a generální čištění a impregnace v Brně

Moje maminka je už starší, takže spoustu práce už úplně sama nezvládá. Ale je to taky pěkná puntičkářka, takže si hodně potrpí na pořádek a vždy si ho i udržovala – její byt byl vždy dokonale poklizený, ale čím byla starší, tím na úklid měla méně sil. Ale zase se neuměla smířit s tím, že by byt nebyl dokonale uklizený, přesně podle jejích představ. Chtěla si vydrhnout a vykartáčovat podlahu, protože už jí začala připadat zašlá. Naštěstí se mi jí to povedlo rozmluvit, když jsem jí slíbila, že se o to postarám sama. Ale ani mě samotné se ji nepodařilo vydrhnout, najala jsem si proto úklidovou firmu.

47973152 - background  and texture of walnut wood decorative furniture surface

Vybrala jsem si ji po přečtení několik recenzí a jedná se konkrétně o firmu A SERVIS LIPKA, čištění, impregnace podlah Brno. Zkontaktovala jsem ji a domluvila se s jejími pracovníky na termínu a všech ostatních věcech. V daný den přijeli a pustili se do práce. Byla jsem ráda, že sami odtahali všechen nábytek, protože já bych to nezvládla a maminka sotva. A když skončili s čištěním, nestačila jsem se divit. Podlaha byla jako nová. Dále nám doporučili i voskování podlah, které jsme také využili. O deset dní později nám podlahu navoskovali. Výborné na vosku je, že má protiskluzový efekt, což je skvělá věc, hlavně pro starší lidi, u kterých více hrozí, že uklouznou a můžou tak spadnout.

Takže pokud hledáte stále firmu, která by vám kvalitně umyla podlahy, tak využití služeb čištění podlah Brno od A SERVISU je jasná volba, protože se pro mě stala zárukou největší kvality, kterou jistě využijeme i do budoucna. Zaměstnanci byli velmi milí, takže nemám nic, co bych jim mohla vytknout.

 


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *