full screen background image

Několik jednoduchých tipů na údržbu skleněné tabule

 Skleněné popisovací tabule jsou stále více oblíbené pro svůj elegantní vzhled, univerzální použití i snadnou údržbu. Objevují se tak v kancelářích, zasedacích a jednacích místnostech, učebnách i některých domácnostech. Jak již bylo uvedeno, minimální nároky na údržbu jsou jednou z příčin oblíbenosti těchto tabulí. Přesto se vyplatí dodržovat několik málo základních pravidel, aby skleněná tabule vydržela co nejdéle v perfektním stavu.

 

Popisovací tabule nové generace

Skleněné tabule jsou nejen funkčním prvkem, který slouží k výuce, předávání vzkazů, prezentacím, plánovaní nebo psaní poznámek. Jejich využití je široké a je jen na vás, jak ji budete využívat vy. Skleněné tabule, které obvykle bývají jednobarevné, lze popisovat křídovými popisovači i popisovači určenými pro klasické bílé tabule. Psaní neničí jejich povrch a tabule se snadno stírá pomocí suchého hadru či houbiček. Díky magnetickým vlastnostem lze mít speciální magnetické houbičky a jiné pomůcky určené pro skleněné tabule ihned po ruce.

 

Jak se o tabuli starat?

Starost o povrch skleněných popisovacích tabulí není složitá. K tomu, aby zůstal povrch dokonale hladký, je třeba kromě opatrnosti při manipulaci a vyvarování se činností, při kterých by se tabule mohla rozbít, používat kvalitní čisticí prostředky, především houbičky a textilie, které povrch nepoškrábou při suchém mazání ani při jeho leštění. To samé platí i o popisovačích, důležité je používání kvalitních výrobků jako jsou speciálně pro to určené popisovače. Moderní skleněné tabule jsou elegantním i funkčním doplňkem mnoha místností od kanceláří po domácí kuchyně. Při správném a opatrném používání navíc vydrží mnoho a mnoho let ve stavu jen těžko rozeznatelném od podoby, jakou mělo coby nový výrobek.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *