full screen background image

Nosné kabelové systémy jedině od profesionálů ve své oblasti

Jste stavební firma a potřebujete pro svou činnost spolehlivého partnera v oblasti vedení kabelů v nosných systémech? Tato oblast je ve stavebnictví velmi důležitou a při jejím podcenění to může pro celou stavbu znamenat doslova katastrofu. Proto se nevyplácí kupovat pomyslného zajíce v pytli, ale spojit se s opravdu profesionální společností v této oblasti. Na našem trhu jich je několik. My si dnes představíme jednu z nejzkušenějších firem společnost TOP servis.

 

Proč je TOP servis jedním z nejlepších?

Jedním z největších profesionálů v této oblasti se společnost TOP servis nestala náhodou. Za vším jsou dlouhé roky zkušeností v oboru a neustálá touha po zlepšování produktů a služeb pomocí inovací a zvýšení znalostí v daném oboru. TOP servis zaměstnává v současné době 38 zaměstnanců a každý z nich dokonale zná nosné kabelové systémy a celou tuto oblast. Od doby založení a v době své 22leté tradice již firma realizovala přes 800 kilometrů kabelových žlabů.

 

Kabelové žlaby do nejvýznamnějších tuzemských staveb

O tom, že je TOP servis pro kabelové žlaby opravdovým specialistou svědčí i fakt, že systémy kabelů, ať už žlaby nebo žebříky této společnosti, můžeme najít na nejvýznamnějších tuzemských stavbách. TOP servis byl dodavatelem kabelových žlabů a žebříků pro největší tuzemský mrakodrap současnosti – brněnskou AZ Tower. Výškové stavby si kladou maximální nároky na funkčnost stabilitu a bezpečný provoz. Kabelové systémy TOP servis můžeme také najít v brněnském Dobrovského tunelu a na mnoha dalších významných českých stavbách. A dokonce nejen v Čechách. Systémy TOP servis jsou dokonce realizovány i na stavbách v Bělorusku a Iráku.

 

Vlastní výroba s inovacemi a rychlé dodání

Díky svým kvalitám v této oblasti je v současné době společnost TOP servis jedničkou na našem trhu. Veškeré nabízené kabelové žlaby a žebříky sama navrhuje, vyvíjí a vyrábí. Díky dlouholetým zkušenostem dokáže splnit i ta nejnáročnější přání klientů ať už se týkají stability, bezpečnosti nebo variability provedení. Mezi další výhody společnosti patří individuální přístup ke každé zakázce a rychlá doba dodání.

Detailní informace najdete na www.topservisbrno.cz.

 

 

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *