full screen background image

Novostavby Malešice nabízejí exkluzivní byty v přírodě a pár minut od centra

Drtivá většina Čechů preferuje bydlení ve vlastní nemovitosti. Stále více jednotlivců i rodin však s rostoucími cenami nemovitostí pořízení bytu nebo domu odkládá. Mnozí mají obavy ze splácení hypotéky – nájem však většinou bývá ještě vyšší, nemovitost, kterou užíváte, navíc nikdy nebude vaše. Majitel vám dokonce může kdykoli dát výpověď. Jen u vlastní nemovitosti máte naprostou a trvalou jistotu. Ideální volbou přitom bývají nové byty, které jsou postaveny v souladu se současnými trendy a nabízejí vysoký komfort. V současnosti patří mezi nejatraktivnější nové byty Praha 10.

 

O prodej bytů Praha 10 je velký zájem. Nepromarněte svou šanci!

Praha 10 dnes patří mezi vysoce atraktivní lokality. A jednou z jejích nejoblíbenější částí jsou Malešice. Obyvatelům totiž nabízejí blízkost přírody i skvělou dostupnost do centra i zbytku Prahy. Malešice jsou proto zónou, kterou vyhledávají rodiny s dětmi, mladí lidé i ti dříve narození. Ideální volbou přitom jsou nové byty Malešice. Na rozdíl od starší zástavby jsou řešeny v souladu se současnými standardy. Novostavby Malešice od společnosti Metrostav Development, které jsou postaveny s využitím moderních stavebních postupů a materiálů, nabízejí nejen moderní byty, ale také dostatečný počet garážových stání. Koupě bytu v novostavbě je navíc zárukou, že se stanete prvním majitelem. A po dlouhou dobu nebude třeba řešit žádné nákladné opravy.

 

Proč právě nové byty Malešice? Výhod je celá řada!

Novostavby Malešice zahrnují 5 bytových domů, ve kterých je celkem 107 bytů o dispozicích od 1+kk po 5+kk. A navíc 108 garážových stání. To pravé řešení bytové situace tak najdou ti, co jsou singl, početné rodiny i bezdětné páry. Vzhledem k stoupajícím cenám nemovitostí a nedostatků bytů v Praze se navíc jedná o skvělou investici. Velkým kladem je i bezprostřední blízkost lesa, kompletní občanská vybavenost a možnost provozování široké škály volnočasových aktivit pro děti i dospělé.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *