full screen background image

O čistou přepravu surovin se stará potrubí

Přepravit suroviny z jednoho místa do druhého může být někdy náročné a nákladné i v rámci jednoho podniku či výrobní haly. Přeprava surovin potrubím dokáže usnadnit práci i šetřit náklady.

 

Moderní a bezpečná

Potrubní systémy umožňují přepravovat různé materiály rychle, bezpečně a s menšími náklady, což je pro mnoho firem velmi vítané. Přesouvat velké množství palet do jiné haly třeba k dalšímu zpracování je zdlouhavé a nákladné. Potrubní stavebnicové systémy umožňují za velmi krátký čas přepravit velké množství surovin, a to naprosto bezpečně a čistě. Právě čistota přepravy hraje roli například v potravinářské výrobě, kde je naprosto nepřípustná jakákoli kontaminace surovin během přepravy. Potrubní soustava Food Grade je určena pro potravinářský průmysl a splňuje všechny požadavky evropské směrnice EC1935/2004 i americké FDA. Využití tak najdou i ve farmaceutickém a chemickém průmyslu, kde je také vyžadována naprostá čistota a dodržení přísných hygienických opatření.

 

Až na místo

Potrubní systémy pomáhají s rychlou přepravou sypkých surovin, ať už se jedná o granule, mouku, kávu, chemické látky nebo léčiva, a to za zlomek ceny i času než při převážení v přepravkách či pytlích. Sypké materiály tak bezpečně a rychle přepravíte do nádob na mixování více druhů pro výsledné směsi koření nebo čajů, či je pošlete přímo do balicí linky. Instalace potrubních systémů je díky rychlospojkám jednoduchá, celý systém propojíte rychle a s maximální těsností. Konstrukce rychlospon má ergonomickou rukojeť a je navržena pro rychlé a pevné spojení potrubních systémů.

Možností, jak a kde využít potrubní systémy, je velmi mnoho. Jsou variabilní, vhodné do různých prostředí a kromě sypkých materiálů je lze využít i pro odsávání par a výparů nebo prachu.




Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *