full screen background image

Ocelové haly pro vaše podnikání

Podnikáte? Potřebujete větší prostory k uskladnění materiálu nebo techniky? Hledáte něco cenově dostupnějšího? Pak bude pro vás ocelová hala to pravé ořechové.

 

K čemu všemu lze ocelovou halu využít?

Montované ocelové haly mají v dnešní době opravdu pestrou škálu využití. Lze je využít prakticky k čemukoliv. Ocení ji například výrobní závody, provozovatelé skladů, kanceláří, hypermarketů/supermarketů nebo sportovní zařízení.

Lze je využít také jako sklad k uskladnění různého materiálu, výrobní halu, prodejní halu, jezdeckou halu, kryté parkoviště nebo jako zastřešený prostor pro jiné využití. Uplatnění nacházejí v zemědělství, potravinářství, leteckém průmyslu, chovatelství atd.

 

Důvody pro ocelovou halu

Velkou výhodou montované ocelové haly je její výhodná cena oproti klasické budově, která je na pořizování mnohem nákladnější.

 

Odolnost materiálu

Další výhodou montovaných hal vyrobených z oceli je jejich vysoká odolnost. Odolají nepříznivým vnějším podmínkám i kalamitám způsobeným člověkem. Jsou odolné vůči rzi, termitům, hnilobě i ohni.

 

Téměř bezúdržbová stavba

Jakmile bude ocelová hala zkonstruována, vyžaduje velmi málo, aby se udržela v chodu po další roky. Nemusíte se o ni téměř starat. Doporučujeme ale jednou za čas její pravidelnou kontrolu a v případě výskytu okamžitou opravu menších závad.

 

Další výhody ocelových hal:

  • jedná se o jednoduchou účelnou, lehkou a samonosnou stavbu,
  • nabízí všestrannost, spolehlivost, kvalitu a trvanlivost,
  • k dostání jsou různé tvary a rozměry haly dle požadavků klienta,
  • rychlá výstavba a příznivá cena,
  • mnoho barevných odstínů a designů.

 

Jak vybrat ocelovou halu?

Ocelové konstrukce jsou velice univerzálními stavbami a lze je přizpůsobit téměř všem požadavkům. Pokud vybíráte ocelovou halu pro své podnikání, je důležité si nejprve uvědomit, k čemu budou sloužit.

Díky ujasnění využití pak následuje zvolení vhodných rozměrů a důležitou roli hraje také velikost prostorů, které máte k dispozici. Jelikož jsou haly velké stavby, nevyhnete se stavebnímu povolení. Více informací najdete v Zákonu č. 183/2006 Sb.

 

Montovaná hala na míru?

Pokud potřebujete poradit, doporučujeme se obrátit na firmu Ocelové konstrukce, která se výrobou ocelových hal zabývá. Ke všem projektům přistupují individuálně, přizpůsobují se rozpočtu a navrhují vždy nejlepší možné řešení za dojednanou cenu.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *