full screen background image

Stálý kvalitní servis jen u půjčovny dodávek Zlín

Sídlíme ve Zlíně, ale okruh našich klientů je mnohem širší. Naše služby půjčovny dodávek Zlín mohou využít podnikatelé, živnostníci i soukromé osoby. Je přitom vcelku jedno, jestli vyžadujete dlouhodobé opakované pronájmy našich Fordů Transit, nebo jen jednorázovou spolupráci. Špičková asistence našeho týmu patří k oběma typům spolupráce.

Naší specialitou jsou pronájmy užitkových vozů do hmotnosti 3,5 tuny a v souvislosti s tím velmi příznivá cenová politika pronájmů i atraktivní podmínky jeho zřízení.

 

Stálá péče a připravenost

Naše vozová flotila je neustále k dispozici pro vaše obchodní i další záměry. Naše Fordy Transit nejsou polepené reklamou, díky čemuž je lze využít na libovolnou komerční aktivitu. Vozy jsou stále průběžně kontrolovány a udržovány v perfektním technickém stavu. Součástí všech kousků půjčovny dodávek Zlín je přirozeně dálniční známka ČR i nonstop dostupná asistenční služba, která je vám k dispozici v případě jakýchkoli problémů, které vás mohou na cestě potkat.

Naši pracovníci vám zdarma poskytnou rudlíky i kurty na upevnění nákladu. K dispozici je i palubní navigace (50 Kč za den), banánové krabice (20 Kč za kus) a energetické nápoje přímo do kabiny.

 

Jak nás zastihnete?

Provozní doba centrály půjčovny dodávek Zlín je 8 – 20 hod každý den v týdnu. Telefon ovšem nevypínáme nikdy, takže je možné si kdykoli domluvit jiný termín dohodnutí pronájmu či přímo převzetí vozu podle vašich vlastních časových dispozic. Přizpůsobíme se vám za všech okolností.

 

Jdete do toho?

Pokud máte zájem o naše služby půjčovny dodávek Zlín, budeme po vás chtít občanský průkaz, řidičský průkaz skupiny B a vratnou kauci ve výši 5000 Kč. Ta je samostatná, pak je potřeba ještě poplatek za konkrétní pronájem konkrétního vozu. Ceny našich dodávek začínají na 500 Kč.

V případě firemní spolupráce jednáme pouze s jednatelem, případně budeme chtít notářsky ověřenou plnou moc k zastupování v této věci. Vaše vlastní vozidlo lze samozřejmě zaparkovat při převzetí dodávky přímo v našich hlídaných prostorách.

 

Omezení

Naše dodávky mají omezené celkové kilometry, díky čemuž ovšem můžeme nabízet tak atraktivní cenovou politiku. Nicméně nastavené hodnoty neomezují více jak 95% našich klientů.

 

Spojení a kontakty

Jestli máte jakékoli další dotazy nebo se chcete už konkrétně domluvit, není problém nás kontaktovat a rozhodně s tím neváhejte. Buď na telefonu 608 800 180 nebo mailové adrese pbrezik@email.cz.

 

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *