full screen background image

Ošetřete si Vaše vozidlo kvalitně a rychle!

 

Jste hrdí na svůj vůz a chcete pro něj tu nejlepší péči? Na trhu je mnoho různých přípravků, ať už levných, či drahých, kvalitních, nebo nekvalitních. Ne vždy jsou ale nabízené přípravky šetrné k interiérům i exteriérům Vašich automobilů. Pokud chcete opravdovou kvalitu za rozumnou cenu, je tedy třeba pečlivě vybírat a nekývnout na první nabídku, která se Vám zalíbí.

Doporučujeme!

Excelentní řada autokosmetiky německého výrobce Koch chemie GmbH patří ke světové špičce. Na tuzemském trhu tuto autokosmetiku zastupuje firma Eko GRADO spol. s r.o. Mnoho výrobců a prodejců automobilů jako je Mercedes, BMW, Škoda, Porsche, VW a další tuto kosmetiku již dlouhá léta používají. S touto excelentní řadou si své vozidlo může vyčistit jako automobilový nadšenec, oldtimer, tunner i profesionál.

Snadné použití láká..

Z každé etikety uživatel pozná k jakému účelu čištění je výrobek určen. Autokosmetika KOCH řady excelent se skládá z 10 kvalitních produktů. Při použití kompletní řady Vás vyjde jedno ošetření vozidla na 397,- Kč bez DPH. S touto řadou perfektně vyčistíte skla, přístrojovou desku, hliníkové ráfky, sedačky, odstraníte hmyz, ošetříte kůži, pneumatiky, vnitřní a vnější plasty a zakonzervujete lak.

sports-car-633291_640

Jedinečná kvalita..

Jedná se tedy o skutečně všestranné přípravky, které jsou šetrné, a tedy se jejich dlouhodobé využívání rozhodně vyplatí. Pokud tedy patříte i Vy k zodpovědným majitelům a víte, že pouhé projetí obyčejnou automyčkou nestačí a je potřeba věnovat svému vozu daleko důkladnější péči, protože jen tak bude i po čase vypadat stále jako nový, je pro Vás tato autokosmetika ta pravá. Nejen, že zmíněné přípravky zanechají vůz krásně čistý, ale dosáhnete s nimi i příjemné vůně, na kterou se budete pokaždé těšit. Výhodou je snadná dostupnost přípravků. Autokosmetika KOCH řady excelent je volně prodejná na internetovém obchodě Eko GRADO spol. s r.o. Může si ji z pohodlí domova pořídit naprosto každý a svému vozu tak dopřát tu nejlepší dostupnou péči vyhlášené německé kvality.


TAG


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *