full screen background image

Plachtové haly MOBIDOCK

Montované plachtové haly jsou vynikajícím řešením pro jakékoliv skladování nejrůznějšího materiálu a různé strojní techniky. Mají mnoho výhod a jsou po ekonomické stránce velmi efektivní.

Výhody plachtových montovaných hal

Jak už bylo zmíněno, jsou po ekonomické stránce velmi výhodné. A šetří nejen peníze, ale i čas. A tyto výhody nejsou nikterak znát na úkor kvality celého objektu. Ocelová konstrukce je pevná a kvalitní, zaručuje stabilitu a bezpečnost. Jejich další výhodou je vysoká životnost a odolnost vůči povětrnostním podmínkám. Díky spolehlivosti a kvalitně odvedené práci odborných pracovníků firem, které se stavbou těchto plachtových hal zabývají, je opláštění konstrukce napnuté velmi kvalitní plachtou a tím odolává silnému větru i náhlému protrhnutí. Navíc veškeré plachty procházejí kontrolou. K výrobě plachty je použit materiál německých a belgických firem s vysokou pevnostní a životností až 20 let.

Co bychom mohli ještě zmínit jako výhodu takových montovaných hal je, že nepotřebujete zdlouhavé budování základů a jiných stavebních úprav. Hala se staví na rovném terénu a nepotřebujete k tomu ani stavební povolení pokud má hala rozlohu do 1000 m2. Její snadná montáž, která se může počítat do několika týdnů či dnů určitě potěší nejednoho investora. A pokud je snadná montáž plachtové haly, je snadná i její demontáž.

Velký prostor během pár minut

Montované plachtové haly jsou nedílnou součástí  každé výrobní společnosti, která řeší problémy se skladováním materiálu.  Doslova během pár dnů jsou montážní skupiny schopny postavit kvalitní plachtovou halu, která má většinou obloukový tvar. Na ocelovou konstrukci lze také připevnit jakýkoliv druh dveří nebo i větších vrat pro průjezd vysokozdvižného vozíku. Plachty jsou samozřejmě z velmi pevného a kvalitního materiálu, který nepropouští ani sluneční svit ani déšť.

Pro koho jsou určeny plachtové haly?

Stavba montovaných plachtových hal je záležitostí několika dnů, a proto jsou stále oblíbené ve výrobní a podnikatelské sféře, ale i pro různé zakrytování sportovišť, jako jsou tenisové kurty, jízdárny nebo bazény. Plachtové haly můžeme také skvěle využít jako hangáry pro strojní mechaniku nebo malá letadla. Vzhledem k tomu, že plachty vynikají skvělou pevností a kvalitou, jsou tyto plachtové haly vhodné i pro skladování materiálu nebo krmiva pro hospodářská zvířata.

Plachty nepropouští světlo, jsou odolné vůči dešti a jsou celoročně použitelné. Proto je bez obav můžeme použít k jakémukoliv skladování.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *