full screen background image

Potřebujete kvalitní a spolehlivý paletový vozík? Pořídit ho můžete i za zvýhodněnou cenu!

Kvalitní a moderní vybavení usnadňuje práci v jakémkoli oboru. V dnešní době se díky rychlému technologickému rozvoji nabízí dostatek možností, jak urychlit a zefektivnit v podstatě všechny procesy. Nejvýraznější pokrok bezesporu zaznamenala výpočetní technika a elektrotechnika; počítače, tablety a chytré mobilní telefony se staly běžnou součástí každodenního života a provázejí lidi doslova na každém kroku. Internet v mobilu umožňuje rychle a efektivně získat požadované informace kdykoli a kdekoli, komunikace se spolupracovníky, podřízenými i blízkými je snadná. Nicméně značně se rozvíjejí i ostatní odvětví. Jako hnací jednotky automobilů i dalších strojů se stále více prosazují elektromotory, které jsou tiché a neprodukují emise. U dopravních prostředků i pracovní techniky se zlepšuje bezpečnost, výkon i další vlastnosti. Ovládání strojního vybavení v průmyslových podnicích je snazší, procesy výrazně efektivnější.

 

Manipulační technika je v moderních provozech naprostou nezbytností

Každý, kdo se zabývá logistikou, distribucí nejrůznějších produktů, meziproduktů a materiálu nebo přepravou zásilek, dobře ví, jak důležitou roli hraje při manipulaci s nejrůznějšími břemeny manipulační technika. Ta je v dnešní době považována za nenahraditelnou a pro celou řadu velkých a úspěšných společností je dostatečný počet paletových a vysokozdvižných vozíků jedním z klíčů k úspěchu. Právě bez nich totiž nelze zachovat dostatečné tempo při vyskladňování a naskladňování. Nehledě na to, že dnešním velkoskladům vévodí regály sahající do výšky několika metrů. Do té by bez pomoci manipulační techniky bylo vyzdvihnutí těžkých a rozměrných břemen takřka nemožné. Manipulační technika si však s těmito úkoly hravě poradí.

 

Palety jsou při přepravě i ve skladech v hlavní roli

Drtivá většina většího množství zboží všeho druhu, zásob i materiálu se dnes přepravuje na paletách. Ve větších skladech se na nich obvykle i uchovává; právě palety totiž umožňují snadné rozmisťování do jednotlivých pozic v regálech. Každý větší výrobce, dodavatel i distributor musí tedy disponovat minimálně paletovými vozíky. Neobejdou se bez nich velkoobchody a supermarkety, přepravní a zásilkové společnosti, průmyslové a strojírenské podniky i mnoho dalších firem. Palety jsou praktické. Pokud ovšem při jejich nakládání a manipulaci s nimi používáte správnou techniku.

 

Proč používat manuální paletový vozík, když si můžete dopřát model s elektrickým motorem?

I když jsou i dnes relativně často užívány manuální paletové vozíky, pomalu, ale jistě je vytlačují ty s elektrickým motorem. Právě takové dodává i STILL. A právě paletový vozík ECU 15 si právě teď můžete pořídit s desetiprocentní slevou. Investice se vám rozhodně vyplatí. Paletový vozík ECU 15 je koncipován tak, aby se mohl bez obtíží pohybovat i v úzkých uličkách mezi regály. Neprodukuje žádné emise, je vhodný pro práci v interiéru i v exteriéru a šetří čas i síly pracovníků. Paletový vozík ECU 15 je moderním řešením pro každou firmu, která chce držet krok s dobou. S péčí o něj vám navíc pomohou promyšleně koncipované služby STILL.

 

Jaké služby nabízí STILL svým zákazníkům?

Spokojenost klientů je pro STILL na prvním místě. Proto je důraz kladen na praktické služby, které pomáhají udržovat manipulační techniku v provozu, zamezují jejímu nadměrnému opotřebení a prodlužují její životnost. STILL sice v současnosti olověné baterie již neprodává, nicméně zajišťuje jejich desulfataci. Mytí techniky ocení zejména provozy s vysokou prašností a stavební firmy. Li-Ion elektrifikace a anti-kolizní systém vám pomohou zvýšit efektivitu i bezpečnost práce.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *