full screen background image

Potřebujete stavební stroje? Neutrácejte zbytečně za nové!

Přemýšlíte o koupi stavebního stroje? Zapomeňte na předražené nové stroje, které ihned po sjezdu z výrobní linky ztratí na hodnotě. U stroje se cení funkčnost, ne krása. Podívejte se na tipy, jak vybrat dobrý bazar.

 

Jak vybrat bazar stavebních strojů

Až budete zvažovat, kde koupíte stavební stroje, popřemýšlejte, zda by stál za návštěvu bazar stavebních strojů. Zaměřte se na to, aby nabízel pouze prověřené stavební stroje a mechanizaci. Je nezbytně nutné, aby Vám bylo umožněno předvedení stroje, případně i vyzkoušení přímo vámi. Dobré bazary by také měly být schopny stroj odvézt až na místo určení. Budete-li kupovat stroj ve vyšší cenové relaci, měl by bazar mít smlouvy s leasingovými partnery, kteří vám vyjdou vstříc.

 

Použité stavební stroje

Je zbytečné kupovat stroje nové, když za mnohem příznivější cenu získáte stejnou kvalitu. U strojů a mechanizace se cení kvalita, ne líbivý povrchní vzhled. Profesionální bazar by měl nabízet například použité stavební stroje a mechanizaci, ale také použité náhradní díly, lopaty, pneumatiky, paletizační vidle a podobně. Výhodou je, když vám bazar ihned vykoupí také Váš stroj a mechanizaci, které již nepotřebujete.

 

Který bazar stavební stroje i vykupuje?

Při koupi stroje jistě oceníte servis, kdy bazar stavební stroje i vykupuje. Tak si můžete být jisti, že váš použitý stroj a mechanizace nebudou ležet a stárnout u vás, ale ihned za ně dostanete peníze na ruku, které použijete pro nákup novějších strojů. Ideální je, pokud Vám bazar za Váš stroj zaplatí a na své náklady si jej odveze. Odpadne vám tak starost s dopravou. Je tedy výborné si pohlídat, zda bazar nabízí zprostředkování koupě i prodeje.

Profesionální bazar nabízí prověřenou techniku, navíc vám stroj doveze a případně vykoupí a odveze i váš použitý stroj, který již nepotřebujete. Proč kupovat nové, když už zítra je zánovní?
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *