full screen background image

Praktické řešení pomocí skládacích skladovacích kontejnerů

Věděli jste, že uskladnit v kontejneru nemusíte pouze materiál nebo zboží, ale také auto? A nejen to, využití je opravdu velké. Mnohdy byste ani nevěřili, že to je možné.

Obrovské plus, které většinou nikdo netuší, je fakt, že se jedná o skládací kontejnery. Snadná montáž a následná opětovná demontáž je obrovskou výhodou.

 

Jaké je tedy využití?

Jak jsme se již zmiňovali, opravdu na vše, na co si vzpomenete. Například máte kopu dříví, které jste usilovně naštípali, a potřebujete jej schovat pod přístřešek, ale ten nemáte. Pak jsou tu právě skladovací kontejnery, díky nimž tento problém zcela jistě vyřešíte. Navíc se dá kontejner přenášet vysokozdvižným vozíkem nebo jeřábem. Můžete jich mít celou řadu vedle sebe či na sobě, to je jen na vás.

Klasický mobilní sklad

V tomto typu jistojistě uskladníte materiál nebo zboží. Namyslet si můžete přesně strukturově co chcete, a to zda potřebujete například jednokřídlové dveře či dvoukřídlové. Pokud budete skládat kontejnery na sebe, střechu je možno pevně vyztužit tak, aby nedošlo k jejímu poškození.

Samotný design a rozmístění prvků uvnitř je pak na vás. Regály, okna, různé držáky a další věci, které je možno aplikovat. Zkrátka vše na míru pro vás. Mobilní sklad je tedy perfektním využitím pro vaše skladování.

 

Přístřešek na auto

Na ochranu vozidla by mělo myslet spousta lidí. Především proto, že se prodlužuje jeho životnost. Na to je tu ideálně skládací přístřešek na auto. Nemusíte jej nechat v mrazu a napospas případným loupežníkům, zabezpečte si vše tak, abyste další den v klidu a pohodlí odjeli do práce, aniž byste museli řešit případné prekérní situace. Navíc výrazně ušetříte náklady, kvůli již zmiňované životnosti. Vybavit si kontejner pak můžete dle libosti svého uvážení, kupříkladu větrací mřížkou apod.

 

Kvalita a rozměry

Jistě se ptáte na kvalitu a rozměry kontejneru. Většina firem jej vyrábí z pozinkovaného plechu. Výška je pak kolem 2,6 m. Při pořízení dbejte na to, od koho výrobek nakupujete. Nejlepší to je od prověřených prodejců, kteří vlastní certifikát.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *