full screen background image

Rychlá a spolehlivá přeprava zásilek

Česká přepravní společnost FOFR poskytuje svým zákazníkům po celé oblasti České republiky služby na profesionální úrovni. Veškeré zásilky jsou dodávány z domu do domu s garancí rychlého doručení a individuálního přístupu k zákazníkovi. Přeprava balíků je vždy řádně zajištěna, a to díky patřičné kontrole pomocí skenu, která musí být součástí každé přepravy. Objednání těchto služeb je velmi jednoduché, rychlé a zároveň efektní, a proto si na své přijdou i nároční zákazníci.

 

Lákavá nabídka služeb

Mezi nejžádanější přepravní moduly patří expresní transport zásilek, který je výjimečný díky maximální rychlosti dodání, a to do 24 hodin. Tato firma spolehlivě převáží zásilky veškerého typu. Součástí nabízených služeb je i převoz zboží nebezpečného materiálu, což se týká balíků podléhajících ADR. Další nespornou výhodou této společnosti je přeprava nadměrných nákladů, přičemž zásilka může dosáhnout velikosti až 6 m jednoho rozměru.

 

Mezinárodní aktivita

Pro maximální spokojenost i náročného zákazníka je součástí poskytovaných služeb i přeprava zásilek do zahraničí. Zásilky jsou odběrateli předány s krátkou dodací lhůtou, a to díky pravidelným odjezdům kamionů s exportem i importem. Klient se svého balíku dočká mnohdy již 2. den po naložení do kteréhokoli koutu Evropy. Veškerý typ přepravy lze objednat přímo ve vašem regionu, není potřeba kvůli podání balíku jezdit veliké vzdálenosti.

 

Přehledné shrnutí objednávky

Dlouhodobým cílem této společnosti je dopřát každému klientovi komfort při každé objednávce, a proto zřídila na svých internetových stránkách praktický kalkulátor, díky kterému má zákazník dokonalý přehled o požadované částce. Kalkulace zásilek je ideálním řešením pro všechny klienty, kteří mají rádi jistotu zaručené ceny. Každý tak může mít již od začátku představu o cenové dostupnosti, a proto se nemusí bát nečekaných poplatků.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *