full screen background image

Prášková lakovna Albixon je i v Německu

Stačili jste se seznámit s práškovým lakováním? Jedná se o moderní způsob povrchové úpravy nejrůznějších materiálů. Světlo světa tato technika spatřila již v první polovině minulého století. Dnes se jedná o velice efektivní a komplexní úpravu povrchů materiálů. Práškové barvy jsou vždy připraveny k okamžitému použití. Navíc nebudete potřebovat žádné ředidla ani jiné doplňkové látky.

Prášková barva je navíc šetrná k okolnímu životnímu prostředí. Aplikována může být na dřevo, ocel, pvc a další druhy povrchů. Představivosti se meze nekladou. Práškovým lakováním lze ošetřit nejen předměty menších a středních rozměrů ale i velké kusy. Povrchová úprava je kvalitní a odolná vůči vlivům okolního prostředí.

Práškové lakování vyžaduje předem dané postupy a kvalitní zpracování. Odborníky na práškové lakování najdete v práškové lakovně Albixon, která je největší lakovnou svého druhu ve střední Evropě. Oprávněně je tato prášková lakovna držitelem řady certifikátů kvality. Tyto certifikáty jsou pro zákazníky zárukou vysoké a dlouhotrvající kvality prováděných povrchových úprav. Při své práci v práškové lakovně Albixon využívají moderní technologie a zařízení. Hitem je také linka Decoral, která umí vytvořit jedinečný vzhled lakovaného povrchu. Vytvořit se tak může jedinečný designový efekt, který vyhledávají nejen bytový designéři. Na výběr je hned několik různých dekorů.

albi2

Prášková lakovna Albixon zaznamenala v České republice velký úspěch. Po tomto úspěchu nyní expanduje také k našim západním sousedům – do Německa. Nyní mohou i němečtí klienti využívat kvalitních služeb práškové lakovny Albixon. Albixon – to je záruka profesionálního přístupu a jedinečné kvality zpracování. Je tak jasné, že i v Německu najde svou stálou síť zákazníků. Prohlédnout si můžete nové internetové stránky německé práškové lakovny Albixon, které naleznete na adrese www.pulverlackierwerk.de. Společnost Albixon se velkých výzev rozhodně nebojí.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *