full screen background image

Prémiový olivový olej jako firemní dárek?

Potěšení z krásné vůně a přínos pro zdraví v každém doušku. Samozřejmě, olivové produkty vám připomenou středomořskou dovolenou, a ještě k tomu přidají vždycky něco navíc. Nezbývá pak, než je ocenit, protože ať už jde o olej samotný nebo různé kosmetické produkty, věci pocházející z lůna přírody jsou skutečnou perlou. Pokud hledáte pěkný dárek k narozeninám, svátku nebo jiné příležitosti pro své blízké, nemusíte se už dál rozhlížet. Elegantní lahev plná zdraví, tentokrát ne dílo tekuté révy, je vám nyní plně k službám!

 

Nápaditost je při výběru určitě důležitá

Pokud hledáte dárek, můžete se podívat na osvědčenou klasiku – nebo také přijít s něčím úplně novým, u čeho víte, že opravdu zaboduje. Klasický dárek pro obchodní partnery má splňovat pár důležitých požadavků. Je to především reprezentativnost, ale proč pořizovat zase psací pera nebo lahve vína, když tentokrát můžete jít trochu jinou cestou? Olivy jsou klenotem středomořského regionu a kdo k nim jednou přivoní, neomylně se do nich zamiluje. Stačí si jen vybrat, jestli dáte přednost řeckým, chorvatským nebo španělským. Pokud jste byli v některé z těchto lokalit již na dovolené a cítili jste se příjemně, není divu, že si zvolíte třeba prosluněnou Andalusii. Nabízí se ale také Istrie, abyste měli nad čím přemýšlet…

Nevšední dárek pro ženu, zkrátka něco, co příjemně voní a dokáže naznačit, že si své drahé polovičky opravdu vážíte. Olivy z dalekých krajů, pečlivě slisované do oleje, který je číslem jedna i v náročných německých kuchyních, se jistě budou vyjímat. Flakonky prémiového olivového produktu, kde má každá kapka hodnotu zlata. Alespoň tedy pro naše zdraví, protože se v dnešní době už jistě nenajde nikdo, kdo by extra panenský olivový olej takto neoceňoval, že?
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *