full screen background image

Přínosy IT outsourcingu pro malé a střední podniky

Mít kvalitně spravované IT je pro dnešní firmy nezbytnost. Neplatí to jen o velkých korporacích, ale i o malých a středních podnicích. Požadavků na podnikové IT je hodně. Musí být rychlé a dobře použitelné. Zároveň musí být dobře zabezpečené proti externím hrozbám (hackerským útokům). Technologie musí být moderní, aby byly snadno administrovatelné. Do toho je zde i tlak na cenu.

Požadavky na spolehlivou IT síť je těžké pro malé a střední podniky plnit svépomocí. Proto sahají po IT outsourcingu. To v praxi znamená najmutí si externí firmy, která se klientovi stará o jeho IT systémy. Pojďme si na příkladu pražské společnosti NetWin CZ ukázat, jak tento IT outsourcing funguje.

 

Stejná cena každý měsíc

Mnoho podniků potřebuje plánovat výdaje na svou IT správu s delším výhledem, a proto potřebuje znát jejich cenu s předstihem. Nikomu není příjemné, když za ním jeho IT správce přijde, že tento měsíc na jeho síti nechal dvojnásobek práce, takže chce i dvojnásobek peněz. To s NetWin CZ nehrozí. Cenu paušálu si domluvíte dopředu a ta je poté konstantní bez ohledu na objem provedené práce.

 

Nonstop technická podpora samozřejmostí

Kromě pravidelných udržovacích úkonů je výraznou úlohou IT outsourcingu technická podpora. Spadne-li vám v sobotu večer server, mnohdy nemůžete čekat do pondělí, až bude administrátor v práci. Proto NetWin CZ poskytuje svým klientům v rámci IT outsourcingu technickou podporu 24/7. Máte přiděleného Account Managera, kterému stačí zavolat a on problém začne co nejrychleji řešit.

 

Garance spolehlivosti

Kromě technické podpory a udržovacích úkonů se snaží NetWin CZ rozvíjet sítě v delším časovém horizontu. Proto klientům pomáhá s návrhem těch nejlepších řešení rozvoje jejich informačních sítí. Stará se také o jejich bezpečnost. Při práci s klienty má firma uzavřenou pojistku na případné škody do výše 5 milionů Kč, kterou lze ve zvláštních případech navýšit. Díky tomu jsou s nimi vaše sítě v bezpečí a celé IT funguje spolehlivě.

S IT outsourcingem bude vaše síť opečovávaná.

S IT outsourcingem bude vaše síť opečovávaná.

 


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *