full screen background image

Proč investovat do deflektorů auta? Za málo peněz hodně muziky!

Existuje spousta doplňků, které můžete do svého auta pořídit, a které nestojí mnoho. Přesto ale mohou vylepšit vzhled vašeho vozu a také některé jeho funkce. Tak například poklice do auta jsou nejenom estetické, ale také chrání disky vašich kol před znečištěním nebo mechanickým poškozením. I ony stojí jen málo korun a přitom výrazně ovlivňují vzhled vašeho vozu. Podobně jsou na tom autokoberce na míru, které jsou protiskluzové a navíc dobře vypadají.

 

I deflektory mohou být estetické

Ačkoli si deflektory neboli ofuky pořizujeme zejména z praktické funkce, mohou také ovlivnit vzhled vašeho automobilu. A to pozitivně. Deflektory si lidé pořizují zejména proto, aby snížili hluk, když si otevřou okno v jedoucím autě. Navíc není problém pootevřít si okno také tehdy, když prší. Deflektory vás ochrání před tím, aby v průběhu jízdy pršelo do vašeho vozu. Jsou tedy velice praktickou součástí vozů.

 

Deflektory na míru

Aby deflektory fungovaly tak, jak mají, měly by být vyrobeny na míru každého vozu. Nebo je vybírejte také na základě značky a typu svého automobilu. Jejich instalaci můžete svěřit autoservisu, ale protože se nejedná o nic složitého, zvládneme ji sami podle přiložené návodu. S jejich instalací získáte o něco lepší vzhled svého vozu, ale jste také chránění před nepříjemným sluníčkem, které občas vstupuje do kabiny vozu z boční strany.

 

Kvalitní deflektory

Už při nákupu si dejte pozor na to, aby deflektory vypadaly, že „vydrží“. Málo pružné a ohebné deflektory se mohou poničit už při montáži na vaše auto. V případě, že se vám nepodaří namontovat je tak, jak by měly být (například z důvodu, že deflektory nejsou vyrobeny pro váš typ vozu), nemůžete od nich očekávat stoprocentní plnění funkce. Deflektory neváží mnoho, proto se není třeba obávat, že s jejich instalací zvýšíte spotřebu svého auta. Spíše naopak: deflektory se mohou zasloužit o lepší proudění vzduchu kolem auta, což snižuje odpor vzduchu.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *