full screen background image

Prodejní pult prodává i reprezentuje

Bez prodejního pultu se neobejde žádný obchod. Na základě jakých parametrů vybrat ten pravý?

Vybavení prodejny není jen tak. Každý obchod v první řadě musí být přehledný, a to jak pro nakupující, tak pro zaměstnance. Obchody se tak neobejdou bez sofistikovaných policových regálů s patřičnou nosností, které pojmou veškeré nabízené zboží, a samozřejmě reprezentativního prodejního pultu.

 

Zákazníka navnaďte!

Na prodejní pult mějte vysoké požadavky. Obzvláště v menších obchodech bývá tím prvním, nač zákazník v obchodu narazí. Z tohoto úhlu pohledu by měl být reprezentativní, tedy designově zajímavý, k tomu čistý a přehledný. Zákazníka musí nalákat a navnadit, nanásilně ho donutit, aby v obchodě setrval delší dobu. A nakoupil třeba i zboží, které v daný okamžik nepotřebuje. Obchodování je v podstatě psychologická hra. Dobrý obchodník dokáže šikovně vystavit, odprezentovat a následně prodat i zboží, které by jinak skončilo nepovšimnuté na spodním regálu. Neváhejte proto to nejlepší ze své nabídky zákazníkům vystavit přímo na oči. Třeba právě na prodejním pultě!

 

Zaměřeno na funkčnost

Prodejní pult by samozřejmě měl splňovat i několik funkčních požadavků. Měl by být dostatečně prostorný, masivní, odolný, nenáročný na údržbu, s dostatečnou nosností. Tedy vyrobený z kvalitního a odolného materiálu. Kde takový prodejní pult sehnat?

 

Reprezentativní italské prodejní pulty

Krásné prodejní pulty najdete například v portfoliu společnosti Regalsistem, s.r.o. specializující se na prodej kvalitních regálů a skladovacích systémů. Jedná se o vysoce kvalitní a inovativní produkty italského koncernu Gruppo MetalSistem, jež v současné době patří k tomu nejlepšímu, co evropský trh s regálovými systémy nabízí.

 

Navrhněte si vlastní policový systém

Ty si navíc můžete sami navrhnout. Pomůže vám k tomu určený online návrhář, který najdete na stránkách společnosti (regalsistem.cz). Do něj zadáté základní parametry v podobě výšky, šířky, hloubky, hmotnosti regálu a vzdálenosti mezi jednotlivými policemi, a systém vám obratem navrhne vhodné řešení. Snadné, že?
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *