full screen background image

Usnadněte si financování svého podnikání s Cashbotem

Firma v dobré finanční kondici je cíl každého majitele. V cestě k tomuto cíli však stojí hodně překážek. Jednou z největších může být dlouhá splatnost faktur. Na jedné straně jsou vydělané peníze vázané ve fakturách a na té druhé rostoucí pohledávky, které potřebujete zaplatit. Tahle situace se dá však rychle a hlavně pohodlně vyřešit.

Firmy potřebují platit za materiál, pronájmy, opravy strojů a další provozní náklady. Někdy chtějí expandovat nebo investovat do růstu. A peníze vázané ve fakturách jim v tom brání. Tato situace však není bezvýchodná, jak by se na první pohled mohlo zdát, vyřešit vám ji pomůže služba Cashbot, která vám do 24 hodin pošle na účet až 80 % vašich peněz.

 

Snadná a rychlá registrace

Kromě dvou dokladů totožnosti a výpisů z účtu nebudete k registraci nic jiného potřebovat. Založení účtu je velmi jednoduché a zvládnete ho on-line během 15 minut. Během 24 hodin vytvoří Cashbot váš účet a stanoví rámcový limit čerpání. Po schválení žádosti si můžete financovat libovolné faktury v hodnotách od 3 000 Kč do 500 000 Kč, podle toho jaký je váš rámcový limit. Ten se odvíjí od profilu vaší firmy. Faktury nahrajete do aplikace nebo pošlete e-mailem, a pak už jen počkáte, až vám přijdou peníze.

Nespornou výhodou je skutečnost, že na vrácení finančních prostředků máte dostatek času. K době splatnosti faktury Cashbot totiž připočítá ještě 30 dní. Příznivá je i cena financování, zaplatíte za něj podle délky financování a také jeho výše.

 

Jak to vypadá v praxi

Pokud máte fakturu vystavenou na 50 000 Kč se splatností 30 dní a budete si chtít financovat 80 %, dostanete na účet od Cashbotu do druhého dne 40 000 Kč. Na vrácení budete mít v tomto případě 60 dní a zaplatíte za něj od 800 Kč do 1 600 Kč. Cashbot totiž ke splatnosti vaší faktury připočítává ještě 30 dní navíc. Na vrácení peněz tak máte dost času.

Pokud máte obavy, že vám odběratel nezaplatí, můžete si fakturu pojistit. Pojišťovna vám potom s případným vymáháním pomůže.

Dlouhé splatnosti faktur jsou pro některé obory typické. Často se to týká sezonních oborů, jako je například zemědělství, autodoprava nebo e-shopy. Často se to týká i firem působících ve stavebnictví nebo zdravotnictví. Pokud tedy podnikáte v některém z těchto oborů, bude pro vás Cashbot skvělým pomocníkem.

Využít jeho služeb však můžete, i pokud podnikáte v jiném oboru. Stačí, že jste na trhu déle než rok a nejste v insolvenci, exekuci, likvidaci nebo máte další závazky po splatnosti. V takovém případě je potřeba nejprve pohledávky vyřešit, potom se můžete do registrace pustit znovu. Do budoucna vám může Cashbot pomoci se podobných nepříjemností vyvarovat.

Cashbot tak může být vaším tichým společníkem na cestě k lepšímu cashflow či rozšiřování vašeho podnikání. Díky němu nebudete muset vyčkávat s placením svých závazků nebo si nechat ucházet výhodné investice kvůli neproplaceným fakturám od vašich odběratelů.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *