full screen background image

Více než palety. KLAUS Timber nabízí kamionovou dopravu

Společnost KLAUS Timber funguje již více než dvě desetiletí v rámci dřevozpracujícího průmyslu a vydobyla si postavení jedničky na trhu s paletami. Spektrum jejích služeb nicméně nezahrnuje jen a pouze výrobu dřevěných obalů, nýbrž i vnitrostátní a mezinárodní kamionovou dopravu zboží.

Nápad na vytvoření vlastní flotily nákladních automobilů se v hlavě majitele firmy, Marcela Klause, zrodil už před osmnácti lety. Od samého začátku vyrobené palety putovaly nejen po celé České republice, ale také do zahraničí, odkud přicházela velká část poptávek. V roce 2002 byl pořízen úplně první „klausovský“ kamion značky SCANIA, čímž byla učiněna přítrž nejrůznějším komplikacím při doručování produktů přes externí přepravce, pro něž tehdy nebylo převážení palet příliš atraktivní.

Nyní ve flotile napočítáme už téměř čtyřicet kamionů oděných do oranžové barvy, které vozí zakázky na místo určené zákazníkem. Napříč celou Evropou najezdí kamiony ročně téměř tři miliony kilometrů. Nejčastěji, kromě České republiky, přepravují palety do Německa, Rakouska či Nizozemska. Pro monitoring dopravy a co nejefektivnější provoz využívá KLAUS Timber program Tagra.eu se softwarem P.E.S., který prostřednictvím GPS sleduje polohu vozidla, ujetou trasu i tankování.

Díky vlastní dopravě není společnost závislá na přepravě zvenčí. Může garantovat flexibilitu, co nejkratší dodací lhůtu výrobků i spolehlivost a to tvoří její velkou konkurenční výhodu. Firma neklade důraz pouze na kvalitu výroby, ale také na co nejlepší reprezentaci prostřednictvím logistiky. Každý jednotlivý řidič se při předání zboží stává zástupcem společnosti, který má velkou zodpovědnost. Proto dbá na profesionální přístup, samozřejmostí je také firemní dresscode či jeho asistence při vykládce v cílové destinaci.

Kromě expedice vlastních výrobků nabízí společnost KLAUS Timber také služby externí kamionové dopravy, a to jak vnitrostátní, tak mezinárodní v rámci Evropy. Vozy disponují řadou certifikátů a licencí, jako je certifikace ISO, Eurolicence či certifikát TIMOCOM. Všechny automobily navíc splňují nejpřísnější emisní EURO6. Můžete se spolehnout na kvalitní servis, rychlé dodání i bezpečnou přepravu svého zboží.

Chtěli byste se o službách kamionové přepravy KLAUS Timber dozvědět více či máte zájem o objednávku dopravy? Pak zamiřte na webové stránky https://www.klaustimber.cz/kamionova-doprava , kde najdete veškeré aktuální informace.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *