full screen background image

Půjčovna dodávek nabízí služby soukromníkům i firmám

V podstatě nezáleží na tom, v jaké oblasti podnikáte, protože kdykoliv může nastat potřeba převézt materiál, zboží, nástroje, nářadí a jiné věci dodávkou. Pokud si však nechcete kupovat dodávku, kterou byste stejně jen využili občasně, není nic jednoduššího než si ji vypůjčit. Věděli jste o tom, že existují nejen půjčovny aut, ale i přímo dodávek?

Dodávka je velice užitečné vozidlo, protože nabízí dostatek prostoru, ale přitom na řízení nepotřebujete mít oprávnění na skupinu C. Postačí vám řidičský průkaz skupiny B.

 

Jaké dodávky se dají půjčit?

Stejně jako u osobních automobilů, tak i u dodávek se setkáte s mnoha modely, které se liší rozměry, ložnou plochou a stejně tak i vybavením. Záleží tedy pouze na vás, co od dodávky očekáváte, jaké věci plánujete přepravovat a podobně.

Půjčovna dodávek většinou nabízí několik způsobů pronájmu, a to především dlouhodobý a krátkodobý. Jestliže si potřebujete dodávku vypůjčit na několik týdnů, není to žádný problém. Zároveň si ji můžete půjčit klidně jen na pár dnů.

 

Na jakou půjčovnu dodávek se obrátit?

Jestliže hledáte nějakou půjčovnu dodávek, nabízí se vám jich po České republice hned několik. Záleží na tom, v jaké lokalitě se nacházíte. V Praze 3 na Žižkově se nachází jedna půjčovna dodávek, která slibuje příjemné ceny a příslušenství zcela zdarma. Vybrat si můžete hned ze tří modelů dodávek, které se liší délkou ložné plochy a výškou. Vystačí vám délka 256 centimetrů, nebo byste chtěli raději 285 centimetrů?

Vozový park této půjčovny je servisovaný, tudíž se nemusíte obávat, že by vás dodávka nechala ve štychu. Půjčit si můžete bezplatně další vybavení, jako jsou popruhy, rudl, navigace a podobně. Společnost se také nebrání dlouhodobému pronájmu, tedy takzvanému operativnímu leasingu.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *