full screen background image

PVC podlahy do domácností i namáhaných prostor

Kvalitní podlahové krytiny vám mohou sloužit i několik desítek let, aniž by došlo k jejich poškození, prošlapání a vyblednutí. Pokud nechcete investovat do podlahy tolik peněz a zároveň chcete nadčasovou podlahu, instaluje PVC podlahu. Čím je výjimečná?

 

Proč je PVC podlaha tolik oblíbená?

PVC podlahy se vyrábějí z polyvinylchloridu, který má mnoho pozitivních vlastností. Tato podlahová krytina nezruinuje váš rodinný rozpočet, neboť ji pořídíte za příznivou cenu. PVC podlahy patří ke středně teplým podlahám a hodí se nejen do obytných prostor, ale i do kanceláří nebo průmyslových budov. Vynikají výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi, což oceníte v každém pokoji v domácnosti.

https://www.supellex.cz/zakaznicka-zona/pvc-podlahy

 

Snadné čištění PVC podlahy

Pokud hledáte podlahu nenáročnou na údržbu, pak jsou to právě PVC podlahy. Používejte na ně speciální přípravky na PVC podlahy, aby si zachovaly svůj původní vzhled a dlouhou životnost. Zcela se vyhněte odmašťovacím prostředkům na nádobí, abrazivním čistidlům i agresivním přípravkům. Tyto podlahy obvykle zakoupíte v rolích a pokládají se na hladký, vodorovný, suchý a očištěný povrch.

 

Homogenní vs. heterogenní PVC podlaha

Narazit můžete na dva typy PVC podlah: homogenní a heterogenní. Zatímco homogenní podlahy jsou probarvené v celé tloušťce a prodávají se v jednobarevném provedení, heterogenní podlahy jsou složené z více vrstev. Navíc je seženete v široké škále dekorů, které imitují dlažbu, dřevo, kámen nebo kov. Do namáhaných prostorů se hodí tvrzené heterogenní PVC podlahy.

https://www.supellex.cz/zakaznicka-zona/pvc-podlahy

 

Když PVC podlahu, jedině od výrobce Gerflor

Vyberte si takovou PVC podlahu, která má tvarovou stálost, voděodolné vlastnosti a můžete ji položit také na podlahové topení. Zárukou kvality jsou PVC podlahy Gerflor DESIGNTIME Contract. Toto vysoce zátěžové PVC nalezne své uplatnění zejména v oblastech s těžkým provozem, ale položit ho můžete i ve svém interiéru. Vybírat můžete z deseti úchvatných pixelových dekorů.

PVC podlahy vás v žádném ohledu nezklamou, zvlášť pokud požadujete prvotřídní kvalitu za rozumnou cenu!

Vždy je ale nejlepší vidět krytinu na vlastní oči, proto vás zveme také do našich showroomů v Praze, Brně, Plzni a Ostravě a Velké Bíteši. Rádi vám tam s realizací vaší nové podlahy odborně poradíme.

Více informací a inspiraci najdete na:/https://www.svetpodlah.cz/


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *