full screen background image

Řešení pro zásilkové obchody – balení rychle a jednoduše

Zásilkové obchody ani e-shopy se bez balení zásilek neobejdou. Jak balit produkty co nejefektivněji a přitom snížit ceny za balné? 

Balení zboží je noční můrou každého majitele zásilkového obchodu. Produkty se jako naschvál o kousek do krabice nevejdou a ve větší krabici zase zbytečně plavou. Postrachem každého prodejce je také reklamace z důvodu poškození během přepravy – samozřejmě kvůli špatnému zabalení balíku.

Krabice na DVD i knihy

V nabídce PAKETO.cz naleznete krabice a obalové materiály, které vám ušetří čas, starosti i peníze. Díky speciálním obalům pro DVD, CV, video kazety a další zboží nebudete už muset řešit potíže s nedostatkem nebo naopak nadbytkem prostoru.

Pro zboží netypických rozměrů můžete využít obyčejné krabice, které vám nabízíme v mnoha různých tradičních i netradičních rozměrech. Případně vám vyrobíme kartonový box z  lepenky přímo na míru, abyste své zboží zákazníkovi doručili skutečně v pořádku.

Ceny za balné na naprostém minimu

V naší nabídce naleznete kromě krabic i další obalový materiál, který můžete využít pro bezpečné zabalení svých zásilek. Kromě nejrůznějších výplní nabízíme také velký výběr lepicích pásek, folií a balicích papírů a dalšího obalového materiálu.

Ušetřit můžete i na tak banální věci, jako je balné. Využijte našeho systému – čím více nakoupíte, tím více ušetříte. V závislosti na počtu objednaných kusů, dostáváte procentuální slevu, takže cena za jeden kus se podstatně snižuje.

Poraďte si s balením zboží rychle, efektivně a levně.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *