full screen background image

Samolepící etikety pro komerční účely

Hledáte dodavatele pro kvalitní a především odolné samolepící etikety? Požadujete profesionální přístup k vaší zakázce? Vyzkoušejte společnost SVS, spol. s r.o., která se řadí na českém trhu mezi nejúspěšnější a s dohledatelnými referencemi. Společnost SVS, spol. s r.o. za dobu své působnosti uspokojila potřeby mnoha zákazníků a mimo jiné určila trendy v oblasti značení a výroby samolepících etiket. SVS nabízí kvalitní samolepící i průmyslové nebo speciální etikety pro vaše produkty.

 

Technologie tisku samolepících etiket

Tisk etiket prošel vývojem plným změn a zdokonalování. Díky tomu nyní můžeme nabídnout opravdu kvalitní samolepící etikety, které s nadsázkou přežijí své obaly. Pojďme nahlédnout jak se tisk etiket a technologie provádí z trochu bližší perspektivy.

 

Tisk etiket – sítotisk

Sítotisk představuje průtiskový způsob tisku. Kdo by netušil, o co se jedná, jde o důmyslný systém, kdy je barva protlačována skrze tiskovou formu a to přesně v místech, kde má doopravdy být. Vše se provází za pomocí upnuté tkaniny s otvory. Sítotisk je velmi jednoduchá technologie, při níž dochází k maximálně kvalitním výsledkům.

 

Tisk etiket – flexotisk

Flexotisk se řadí mezi tiskové techniky z výšky. Tiskové body se na celkovém obrazu vyvýší. Tato technika se dá přirovnat k razítku, kdy jsou též namočeny jen vystouplé okraje, které mají tisknout. Flexotisk je poměrně složitá technologie, která zajistí proudkci kvalitních samolepících etiket.

 

Tisk etiket – digitální tisk

Moderní doba se v posledních letech ubírá digitálním směrem a to ve všech oblastech, to znamená i v technologii tisku etiket. Digitální tisk je přenášen přímo z počítače, čímž je zaručena opravdu vysoká kvalita bez sebemenšího kazu. Tisk etiket tamponový tisk Tento typ technologie se používá na tisk etiket hrnků a dalších reklamních předmětů. Motiv je nasvícen na tzv. klišé a odtud se nadále přenáší hladkou gumou. Řezaná reklama Do této oblasti spadá reklama , která je doslova vyřezávaná řezacím plotterem. Ve své podstatě jde o velmi jednoduché zařízení, které pracuje jako tužka, jen se zde namísto ní nachází nůž., který vyřezává požadovaný motiv do samolepící fólie. Technologie se využívá na výrobu etiket a polepů na auta, lodě nebo letadla. Pro více informací přejděte na stránky výrobce: www.svs.eu

 

bg_header
2 x komentováno u “Samolepící etikety pro komerční účely

 1. Romana napsal:

  Hledám dodavatele pro tisk menšího (spíše kusového) množství etiket, vyzkouším děkuji.

  • Michalík napsal:

   Dobrý den.

   Vyrábíme etikety v nákladech stovky kusů, dle požadavků od zákazníka.
   Samolepka je celoplošně UV laminována a tvarově obřezána.
   Pro další informace volejte na telefon 603 226 287 – Michalík

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *