full screen background image

Servis tiskáren pro firmy musí být hlavně rychlý

Nefunkční tiskárna dokáže pěkně potrápit. Je to k nevíře, ale problém se objeví vždy ve chvíli, kdy nutně potřebujete vytisknout nějaký důležitý dokument. Co s tím? Není na co čekat, zavolejte do servisu.

Je-li ve firmě více tiskáren, můžete si jít svůj dokument vytisknout k jiné. Možná ale pracujete v malé firmě, kde všichni využíváte jednu tiskárnu. Případně se vám rozbila zrovna ta jediná, která umí oboustranný tisk, tisk na velké formáty apod. Na koho se v takovou chvíli obrátit? Vyzkoušejte pražskou společnost CPD-REAtrade, jež nabízí servis tiskáren pro firmy. Má v provozu horkou linku, kam se dovoláte 24 hodin denně.

 

Tým zkušených techniků, kteří se stále vzdělávají

Pražská firma poskytuje servis a opravy tiskáren různých značek. Její tým totiž tvoří zkušení technici, kteří pravidelně absolvují různá technická školení a tréninky v rámci ČR i v zahraničí. Opravují a servisují tiskárny Zebra, Citizen, Sanei, Microplex, Printronix, Wincode, Compuprint, Custom. Opravy provádí buď ve svém servisním středisku, nebo přímo u zákazníka, někdy také v servisním středisku výrobce. S tiskárnou se lze do společnosti CPD-REAtrade stavit v pracovních dnech kdykoliv od 9:30 do 17:00.

 

Zapůjčí vám tiskárnu náhradní

Standardní doba tiskárny je u této firmy 5 pracovních dní. Někdy se to podaří i rychleji. V případech, kdy je nutné tiskárnu zaslat na opravu výrobci, se doba naopak prodlužuje, s tím se ale bohužel nedá nic dělat. Na dobu opravy vám každopádně společnost může půjčit tiskárnu náhradní, abyste nemuseli čekat.

 

Domluvte si individuální servis

Jestliže ve firmě tisknete hodně, možná by vám vyhovovala možnost dohodnout si servisní smlouvu dle vašich individuálních požadavků. Ve smlouvě lze stanovit dobu opravy či zásahu, pravidelné prohlídky a čištění tiskáren, nepřetržité servisní služby a mnoho dalšího.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *