full screen background image

S bazény Šulc se vám nebude stýskat po letní dovolené u moře

V posledních letech se stal zahradní bazén nedílnou součástí každého rodinného domu. Není divu. Dle vlastního uvážení ho lze využít ke koupání i více než polovinu roku. Bazény Šulc vám představují soukromá koupaliště s puncem kvality, která zajistí celé rodině bezstarostné léto plné pohybu.

 

Bazény z Česka, leč světové kvality

Bazény Šulc jsou českou společností, která vyrábí plastové bazény, vířivky a k nim nezbytné příslušenství. Zároveň patří k osvědčeným výrobcům jímek, septiků, vodoměrných a revizních šachet, šachet na vrtané studny či pro tlakovou kanalizaci. Rozsah nabídky z plastu je mnohem rozsáhlejší, stačí si prohlédnout webové stránky firmy. Dobrou zprávou je společnost působí po celé České republice.

Obdélníkové celoplastové bazény ze speciálního kopolymeru PP s UV stabilizátorem od německé firmy Röchling Engineering Plastics se pyšní odolností a dlouhou životností. Patří k nejkvalitnějším vůbec, poradí si s mrazem, žhnoucím sluncem i nárazy. Samozřejmostí je splnění požadavků EU.

 

Spolehněte se na kvalitu

Pokud uvažujete o koupi zahradního koupaliště, bazény Šulc upoutají po všech stránkách Jsou k dispozici v nejpopulárnější barvě caribic a lze je vyrobit v různých rozměrech.

Plastové svařované bazény na CNC stroji jsou symbolem kvality, tudíž vydrží po dlouhá léta, a to i díky špičkovému německému materiálu. Schodiště i lem bazénu je proto pevný a stabilní. Silná filtrace udrží vodu stále čistou, stejně jako bazénová chemie a vysavač.

 

Nezapomeňte na zastřešení!

Zastřešení bazénů je boční, proto se s ním dobře manipuluje a bočními dveřmi se snadno dovnitř dostanou i děti a osoby s horší pohyblivostí. Zastřešení je důležitou složkou, neboť si s ním prodloužíte koupací sezónu v řádu měsíců.

Nenechte koupi zapuštěného bazénu na poslední chvíli a oslovte specialisty s dlouholetými zkušenostmi, kteří se postarají o veškeré práce včetně montáže a následného servisu.


TAG


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *