full screen background image

Skladovací kontejnery uschovají auto, sekačku, dřevo i nebezpečné hořlaviny

Každá firma, ale i domácnost se potýká s nedostatkem úložného prostoru. V tomto ohledu se jeví jako nejlepší skladovací kontejnery. Jsou k dostání v různých velikostech a lze do nich uschovat automobil, fůru dřeva, popelnici, jízdní kolo, sekačku, materiál všeho druhu či nebezpečné látky.

 

Záleží na tom, co potřebujete

Pokud nevíte, co s věcmi a materiálem, který nemá své určené místo, pořiďte si skladovací kontejnery KOVOBEL. Většině lidí se budou hodit přístřešky na auto, motorku anebo přívěs. Skladovací kontejnery si smontujete hravě sami. Nejlepší na tom je, že nepotřebujete žádné povolení a nemusíte se zdržovat stavebními pracemi. Jakmile přestanete kontejner používat, tak ho rozložíte. Zmiňovaný přístřešek na vozidlo má dvoukřídlé dveře, ventilační mřížky, nájezdovou rampu i dřevěnou podlahu. Pakliže byste požadovali další vychytávky, stačí se obrátit na pracovníky firmy.

 

Zahradní techniku a dřevo ochráníte před deštěm

Každého naštve, když mu zmokne sekačka na trávu, zahradní stůl a židle či dřevo na zimu. Díky skladovacím boxům ochráníte svůj majetek před deštěm, který přijde vždy v okamžiku, kdy byste ho nejméně čekali. Přístřešek na dřevo s ocelovou či dřevěnou podlahou je možné objednat v libovolné velikosti. Skladovací kontejner určený pro zahradní techniku a nářadí si ihned oblíbíte. Všechny věci najdou svůj domov. Díky klasickému zámku a bezpečnostní závoře budou ochráněny před zloději.

 

Kam s hořlavinami?

Pokud nevíte, jak na skladování hořlavin, mrkněte se na www.kovobel.cz, kde najdete kontejnery na skladování nebezpečných látek. Hořlaviny, pevná paliva a plyny skladujte odděleně. Tyto k životu prospěšné, ale riskantní látky je nutné pravidelně kontrolovat, protože může dojít i ke samovznícení. Nikdy nedávejte hořlaviny a nebezpečné kapaliny do obytného prostoru, jako je sklep.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *