full screen background image

STILL nejsou jen vysokozdvižné vozíky

Manipulační technika dnes nachází využití v celé řadě odvětví. Mnohé průmyslové podniky, logistické společnosti i obchodní řetězce se bez ní vůbec nedokáží obejít. Hlavní výhodou manipulační techniky, jejímiž nejznámějšími zástupci jsou vysokozdvižné vozíky, je výrazná finanční úspora. A přiznejme si, cílem každého podnikání je v první řadě dosažení zisku. Proto je třeba volit chytrá a inovativní řešení. Jen taková strategie totiž pomáhá udržet krok s konkurencí, případně nad ní dokonce získat náskok.

 

Značka STILL pomáhá šetřit čas i peníze

Při výrobě, skladování, ve stavebnictví i v celé řadě dalších odvětví je třeba pravidelně manipulovat s materiálem, s výslednými produkty i se zbožím určeným k prodeji koncovým zákazníkům. Jedná se přitom o těžkou práci, proto ji namísto zaměstnanců dnes vykonávají stroje. Lidský faktor je sice stále třeba, nicméně výrazně se eliminuje nutnost využívání vlastní síly. Při umisťování zboží do vysokých regálů v halách a skladech dnes firmy využívají vysokozdvižné vozíky, s jejichž pomocí zvládne práci během krátké chvilky jediný zaměstnanec. A podobně zefektivňují celý proces i další zařízení patřící mezi manipulační techniku. Procesy týkající se manipulace s různými předměty jsou o poznání rychlejší než při využívání čistě manuální práce, časová úspora je tedy výrazná. Už tento fakt sám o sobě zvyšuje obchodní výsledky. Navíc je ale třeba mnohem méně zaměstnanců, díky tomu také o poznání klesají mzdové náklady. Dochází tak k celkovému snížení výdajů a znatelnému navýšení zisku.

 

STILL nabízí široký sortiment techniky pro usnadnění manipulace

Společnost STILL je tu pro všechny firmy, kterým záleží na kvalitních výsledcích a zároveň chtějí mít vše plně pod kontrolou. Vhodná technika výrazně usnadňuje práci skladníků, vedoucích logistických pracovníků i všech ostatních zaměstnanců, kteří jsou jakkoli zapojeni do manipulace se zásobami a zbožím či jejich distribuce. Právě u společnosti STILL lze pořídit kvalitní techniku pro sklady i výrobny. Tu společnost nejen nabízí k prodeji, ale zároveň i vyrábí. Na nových stránkách společnosti se právě připravuje nový e-shop, nabízející veškeré produkty.

 

Kvalitní služby usnadňují život všem, kdo používají vysokozdvižné vozíky

Společnost STILL má však mnohem širší záběr. Kromě samotné výroby a prodeje vysokozdvižných vozíků nabízí i jejich pronájem. V nabídce zákazníci navíc najdou kromě nových i výrazně levnější bazarové vysokozdvižné vozíky. Velkým kladem je ale také široká škála inovativních služeb. Jejich přehled a detailní informace o nich jsou k dispozici na webu Srovnej si to.

 

Antikolizní systém zvyšuje bezpečnost na pracovišti

Antikolizní systém pomáhá dodržovat maximální bezpečnost na pracovišti. Chrání jak zdraví i životy zaměstnanců, tak i materiál, hotové produkty nebo zboží. Díky antikoliznímu systému se minimalizuje riziko, že dojde k nehodě z nedbalosti, případně jiné příčiny.

 

Desulface oddálí nutnost výměny baterií za nové

Desulfatace výrazně prodlužuje životnost olověných akumulátorů, jimiž mohou být doposud vybaveny starší typy vysokozdvižných vozíků. Pomáhá nejen ušetřit, ale také chránit životní prostředí.

 

I vysokozdvižné vozíky a další techniku je třeba udržovat čisté

Důležité je i pravidelné mytí techniky, zejména pokud je využívána venku a v prostředí se zvýšenou prašností. Některé podniky a haly mají k dispozici vlastní mycí linku, ty ostatní mohou využít mobilní myčku. Ta zvládne naprosto dokonale umýt až 25 vysokozdvižných vozíků za den. Stačí si objednat její přistavení na vybrané místo. Není třeba uvolňovat na práci vlastní zaměstnance, myčku obsluhují vyškolení pracovníci. A zvládnou dokonale vyčistit nejen vysokozdvižné vozíky, ale také baterie.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *