full screen background image

Šnekové dopravníky z Čech – to je CanAgrocz

CanAgrocz jsou v České republice vyráběné šnekové dopravníky s německým know-how. Firma funguje jako pobočka německé společnosti CanAgro GmbH a patří mezi největší výrobce v segmentu s výkonem od 6 do 150 t/hod.

 

Šnekové dopravníky pro obilí, hnojiva i uhlí

Šnekové dopravníky jsou nepostradatelným vybavením zemědělských družstev a ve speciálním provedení se používají i jako dopravníky na uhlí. V zemědělství se využívají pro plnění secích strojů, ale též rozmetadel průmyslových hnojiv. Česká pobočka vyrábí šnekové dopravníky s pohonem pomocí hydromotorů a elektromotorů. Vedle standardních výrobků nabízí i atypy, a to až do průměru 300 mm.

Firma si zakládá na vysoké kvalitě svých dopravníků. Vybrat si lze provedení z nerezu, s povrchovou úpravou ošetřenou žárovým zinkováním i syntetickou nebo práškovou barvou. Platíte pouze za takové provedení, které skutečně potřebujete. Každé je přitom velice odolné a dává zařízení dlouhou provozuschopnost.

 

Jaké šnekové dopravníky CanAgro nabízí?

Pokud jde o šnekové dopravníky poháněné elektromotorem, k dispozici jsou pojízdné a zabudované. Hydromotorem poháněné šnekové dopravníky si lze pořídit zabudované, s podvozkem, s výpadem do strany i s výpadem dozadu. Jestli tedy hledáte „skutečné odborníky na šneky“, a nechystáte se otevřít francouzskou restauraci, najdete je ve firmě CanAgro. Firma dodává rychle, zařízení jsou spolehlivá a k dispozici je i profesionální servis, ať již máte zájem o šnekový dopravník na obilí a průmyslová hnojiva, či o šnekový dopravník na uhlí.

 

Zkuste i další sortiment firmy

Společnost CanAgrocz dodává i další zařízení, zejména pro zemědělská družstva. V první řadě jde o provětrávací jehly a další zařízení pro provětrávání obilí, tedy děrované oblouky, teleskopické kanály, pilonové provětrávání a přejezdné rošty. Poptávat lze též čističky obilí, mořičky osiv, obilní silka a speciální kovovýrobu.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *