full screen background image

Software pro správu technologií vám usnadní práci

Technologie nás obklopují všude kolem. Jejich sofistikovanost je ovšem záludná. Stačí dané problematice nerozumět, a jakmile se objeví menší zádrhel, může se vám zhroutit celé podnikání. Proto je třeba, aby i ony technologie měly nad sebou dozor, stejně důmyslný, jako jsou ony samy.

 

Evidence vašich technologií

Ve většině odvětví se dnes zjednodušuje práce za pomocí počítačové techniky. Účetní už nesčítají s kalkulačkami, novináři nepíšou na psacích strojích, automechanici nepracují pouze manuálně, ale mnohé opravy řeší přes počítač. Takových příkladů bychom mohli uvést spoustu. Komplexní servis pro technologie firmy by měl být také hlídán jistým softwarem. Dlouho byla tzv. díra na trhu, pak ovšem přišel na trh program INSPECTO EVIDENCE. Rychlý, snadný a výkonný software, který zpřehlední správu, zajistí údržbu, poskytne revize, bude sledovat výkony a nabídne i další služby jako například tvorbu klientských formulářů.

 

Software pro správu, servis i revize

Spolehlivý software vám určitě ušetří mnoho peněz, protože doposud jednotlivé úkony, které program nabízí, poskytovalo více firem v menších balíčcích. Nyní je máte v jednom systému za celkovou menší cenu. Spojíte se s vašimi technologiemi a lze je mít pod kontrolou, kdykoli budete chtít. Nabízí se totiž spousta aplikací pro koordinaci pracovníků technické údržby. Také si můžete být jistí, že se ohlídá legislativní stránka, tedy plnění potřebných zákonných požadavků a termínů. Díky propojení se softwarem INSPECTO REVIZE budete pracovat se snadným nástroj pro provádění revizí. Vše je stále napojeno na aktuálně platné normy. Součástí softwaru je i reporting, který přehledně nabízí informace o plánovaných a vykonaných činnostech, samozřejmě se zobrazí i náklady. Software samozřejmě počítá s mobilními aplikacemi, kontrolu můžete na svém telefonu provést, kdykoli budete chtít.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *