full screen background image

Gastrovybavení české výroby – ITB Engineering & Production s.r.o

Jihočeská společnost ITB Engineering & Production s.r.o sídlí v Českých Budějovicích a již řadu let vyrábí a dodává kvalitní nerezové vybavení do gastronomických provozů. Díky vysoké kvalitě a široké nabídce sortimentu, je schopna uspokojit i ty nejnáročnější klienty v gastronomického a potravinářského průmyslu. Aktivně spolupracují na výzkumu a vývoji svých výrobků s Vysokou školou technickou a ekonomickou v Českých Budějovicích. Ve vývoji a výzkumu aktivně zpracovávají požadavky a potřeby zákazníků napříč odvětvím proto nezůstávají s kvalitou sortimentu a služeb pozadu. Společnost je držitelem několika patentů a výrobky díky nejmodernější technologii patří ke špičce.

Špičkové materiály jsou používány jak na širokou sériovou výrobu, tak i na zakázkovou výrobu.

V nabídce naleznete nerezové gastro vybavení a atypický sortiment na zakázku:

 • Pekařské vozíky – z kvalitní nerezové oceli s vysokou pevností v provedení svařovaném nebo rozkládacím. Vozíky typu „H“ a vozíky typu „Z“, atypické rozměry na zakázku.
 • Vozíky na gastronádoby – z kvalitní nerezové oceli s vysokou pevností v provedení svařovaném nebo rozkládacím. Vozíky typu  „H“ a vozíky typu „Z“, varianty bez závory, nebo se závorou proti vypadnutí gastronádobpři transportu, atypické rozměry na zakázku.
 • Vozíky na mycí koše – vozíky typu  „H“ a vozíky typu „Z“, svařovaná nebo rozkládací konstrukce s vysokou pevností, varianty bez závory, nebo se závorou proti vypadnutí košů.
 • Servírovací vozíky – se dvěma nebo třemi policemi, police se zvednutými okraji, varianty s rukojetí nebo bez rukojeti.
 • Policové a debarasovací vozíky – z kvalitní nerezové oceli se dvěma nebo třemi policemi, s rukojetí nebo bez rukojeti.
 • Nerezové pracovní stoly – svařované pracovní stoly z nerezové oceli pro široké využití nejen v profesionálních kuchyních a gastro provozech.
 • Podstavce pod konvektomaty – pevná svařovaná konstrukce s libovolným počtem vsunů na gastronádoby různých velikostí.
 • Pekařské a bagetové plechy – včetně jejich aplikace nepřilnavými povrchy. Mimo standardní pekařské plechy nebo plechy na bagety, zakázková výroba plechů. Plechy nepřilnavé, AlMg3,  AlMn i nerezové s různou výškou okrajů, a s tloušťkou a perforací dle potřeb zákazníka. Plechy na bagety s různým počtem řad a jejich průběhem, nýtované nebo svařované a s ostrými nebo zaoblenými rohy na hliníkovém rámu.

Mimo standardní výrobu využívá společnost své výrobní kapacity ke zpracování nerezu a dalších kovů. Během celého je společnost v neustálém kontaktu se zákazníkem a obratem reflektuje veškeré připomínky.

 

Zákazník si vybere z následujících služeb:

 • Konstrukční práce – včetně 3D modelu, renderování a tvorby výkresové dokumentace.
 • Svařování a broušení – svařování klasických ocelí, svařování nerezových ocelí, bodové svařování, svařování metodou TIG a svařování metodou MIG/MAG.
 • Dělení materiálu – pomocí gravitační pily Bomar, velký řezný rozsah úhlových řezů od -45° do +60°, řezání i rozměrnějších polotovarů.
 • Ohýbání trubek a profilů – z klasických i konstrukčních ocelí různých rozměrů.
 • Řezání laserem – s vysokou kvalitou řezu a minimem odpadu.
 • Ohýbání a ochraňování plechů – pomocí CNC ohýbačky a lisů.
 • Povlakování pekařských a bagetových plechů – základní teflonové povlaky pro pekařské plechy, průmyslové teflonové povlaky pro pekařské linky a plechy na pečení baget, teflonové povlaky odolné proti agresivním prvkům.

ITB Engineering & Production s.r.o si zakládá na spolupráci se zákazníkem a upřednostňuje osobní přístup a vstřícnou komunikaci. Na špičkové kvalitě sortimentu a služeb se mimo vysoce kvalitním vstupním materiálu odráží i sehraný tým pracovníků s neocenitelnými dlouholetými zkušenostmi v oboru.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *