full screen background image

Vinylové podlahy do kanceláře s vysokou mírou provozu

Vinylové podlahy mají široké využití nejen v našich domácnostech, ale i v komerčních objektech a kancelářích. Zaměřme se právě na vinylovou podlahu do kanceláře, a jaké jsou její vlastnosti. Na závěr si uveďme výrobce, kteří vyrábějí podlahy do místností s vysokou mírou provozu.

 

Odolné vinylové podlahy

Vinylové podlahy se již dostaly do širokého povědomí lidí. Vynikají zejména svou odolností, proto po nich můžete bez obav jezdit kolečkovými židlemi a postavit na ně těžké kusy nábytku. Dámy po nich mohou chodit v botách na podpatcích, aniž by došlo k jejich poškození. Snadno se udržují a jednou za čas je stačí vytřít nebo vysát. Tyto podlahy se sice nedají renovovat, ale poškozené dílce snadno vyměníte za nové.

 

Vinylové podlahy v mnoha dekorech

Podlahy z vinylu jsou rozmanité jako svět podlah. Zakoupíte je v nepřeberném množství dekorů. Nejoblíbenější jsou podlahy v dekoru kamene, dřeva, keramické dlažby a betonu. Záleží na vás, jakému dekoru dáte v kanceláři přednost. Oceníte na nich jejich antistatické vlastnosti a snížení hladiny kročejového hluku. Vytvářejí v místnosti dobré akustické vlastnosti bez nechtěných ozvěn.

 

Vinylové podlahy Fatra Thermofix

Vyberte si ze široké nabídky vinylových podlah do kanceláří a zvolte například českého výrobce Fatra a jeho kolekci vinylových podlah Thermofix. Podlaha se sestavuje z jednotlivých dílců, které jsou vysoce odolné vůči opotřebení a snižují úroveň hluku. Jednotlivé dezény se dají mezi sebou vzájemně kombinovat. Na výběr máte z Thermofix Wood, Stone, Textile a Art s jemným nebo hrubým dezénem.

 

Vinylové podlahy PARADOR

Dalším výrobcem vinylových podlah pro komerční prostory je společnost PARADOR, která obohatila trh s podlahovými krytinami o vysoce kvalitní elastické podlahy z vinylu. Vyznačují se vysokou životností a stylovým designem. Do kanceláře můžete pořídit lepený vinyl, čistý vinyl a vinyl na HDF desce. Vybírat můžete z několika kolekcí: lepený vinyl Basic 2.0, čistý vinyl Classic 2050 nebo vinyl na HDF desce Basic Plus 30.

 

Investice, která se vyplatí!

Ze široké nabídky vinylových podlah si vybere každý zaměstnavatel i podnikatel. Zútulníte s nimi svou kancelář a dodáte jí reprezentativní vzhled. Tuto podlahu můžete položit také do domácí pracovny a dalších místností včetně koupelny. Důležité je nakoupit podlahu od prověřeného výrobce, který nepoužívá na jejich výrobu ftaláty a jiné škodlivé chemické látky. Vinylové podlahy vám můžeme do vaší kanceláře jen doporučit a ručíme vám za to, že se jedná o dobrou investici!
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *