full screen background image

Spárovky od BRENUS s.r.o. z běžných i exotických dřevin

Spárovka vyrobená z kvalitního dřeva je zárukou vysoké kvality. Pokud poptáváte spárovky a chcete je mít i v trochu atypickém provedení, obraťte se na společnost BRENUS s.r.o. V jejich sortimentu si určitě vyberete.

 

Vždy v maximální kvalitě

Společnost BRENUS s.r.o. vyrábí spárovky z běžných evropských dřevin jako je javor, jasan, dub, ořech, třešeň a další nebo z méně obvyklých dřevin jako je wenge, ovangol, sapeli, merbau a další. U všech spárovek od BRENUS s.r.o. máte jistotu, že kupujete skutečně kvalitní produkt. Spárovky od BRENUS s.r.o. totiž charakterizuje extrémní odolnost.

Netradiční design pro všechny

Spárovka musí bez sebemenších rozdílů absolutně zapadnout do interiéru. Proto společnost vyrábí spárovky hned v několika variantách. V jejich nabídce najdete spárovky čisté, rustikální, se suky pro vylití voskem, případně cínem nebo kombinaci těchto vlastností. Nabídka BRENUS s.r.o. se určena pro velkoodběratele ale i pro domácí kutily. Společnost je schopná vám vyrobit a dodat spárovky přesně v takovém množství a provedení, které si budete přát. Záleží pouze na vás, které si vyberete.

Sortiment je mnohem širší

Kromě spárovek umí společnost BRENUS s.r.o. vyrábět i biodesky a lepené nebo hoblované hranoly. V jejich nabídce najdete také Hrací sestavy, které jsou určeny pro stavbu dětských hřišť. Nabízí také brikety. Brikety od BRENUS s.r.o. 100% lisovány z tvrdých dřevin – jsou tak bez chemických přísad!

Kompletní nabídku společnosti BRENUS najdete na www.brenus.cz.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *