full screen background image

Správné regály znamenají půl úspěchu

Tak jako rodinný dům nemůže být bez pořádných základů, neobejde se žádná prodejna bez kvalitních regálů. Dnešní trendy kladou důraz na to, aby obchod vypadal příjemně, přehledně, umožňoval lidem více místa k průchodu a zboží tam bylo srovnáno přehledně a logicky. Proto by majitelé obchodů měli pamatovat na to, aby si pořídili ty správné regály do prodejny. Neměli by také ustupovat ze svých nároků na tvar, barvu nebo materiál pro těžší zboží.

 

Aby celkový dojem uspěl

Když běžný zákazník přijde do prodejny, hned se ujistí, jestli je tady pro něj nakupování příjemné. Laik okem nepozná, co je konkrétně správně, nebo špatně, ale okamžitě cítí, zda mu něco nesedí. Proto pozor na první dojem. Vybavení obchodů by mělo takové, aby regály byly nejen funkční a kvalitní, ale také designově atraktivní a pasovaly do celkového interiéru obchodu. Každý majitel může mít odlišné požadavky. Jinak pojme svůj styl prodavač etnozboží, jinak výrobce luxusních trendy prvků. Není proto nic jednoduššího, než si nechat vyrobit regály na míru. Díky tomu získají jakékoliv i atypické řešení pro svoji prodejnu, sklad, halu, garáž nebo i dílnu.

 

Regálové systémy

Prodejní regály mají své výhody díky speciálním systémům. Konkurenčně výhodnější jsou ty, které jsou českého původu. Například všechny regály společnosti L. L. Trade jsou bezšroubové, proto se s nimi dobře pracuje, mají jednoduchou montáž a v případě potřeby se dají rozšířit. Hodí se pro malé i velké prostory, také pro potraviny nebo stavebniny. Prodejní stojany dokáží zhotovit na míru. Zákazníci by u regálů měli požadovat normy podle Evropské unie, flexibilitu systémů a zároveň také estetické nároky. Stojany by měly být nejen nadčasové, ale i moderní a hezké na pohled. Někomu postačí bytelné kovové regály, ale na přání se dají vyrobit i dřevěné.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *