full screen background image

Stavíme levně – hliníkové zábradlí pro každý dům

Moderní doba nám neustále předkládá nové technologie, které ušetří nejen váš čas, ale také peníze. Ve stejném duchu nabízí společnost Alzabradli své hliníkové zábradlí na terasu.

Hliníkové zábradlí zvládnete úplně sami

Pokud jste ještě nikdy neslyšeli o samo sestavitelném hliníkovém zábradlí, tak věnujte chvíli času následujícímu článku, který vám nabídne inspirativní řešení ochrany a zabezpečení vaší terasy. Velkou předností je snadná montáž, která se obejde bez profesionálního zásahu.

Ano, přesně tak. Každý model má své specifické instruktážní video, jež vám krok za krokem poradí, jak si hliníkové zábradlí postavit své pomocí. Jde o mimořádně lehké díly, jež jsou samozřejmě upravitelné pro jakýkoliv prostor.

 

Hliníkové zábradlí model A3

Hliníkové zábradlí na terasu typu A3 se prodává za velmi přijatelnou cenu 2800 za 1bpm. Jde o model, který je určený výhradně na schodiště a následné ochozy. Rovněž své uplatnění nalezne i v mezipatrových podestách.

Veškeré základní příslušenství vhodné ke smontování je zasíláno v objednávce. Cenu nezahrnuje montáž a dopravu. Společnost samozřejmě nabízí i odbornou pomoc při instalaci, vše záleží na individuální domluvě. Zábradlí je samozřejmě vhodné jak do venkovních, tak i vnitřních prostor.

V případě, že vás levné hliníkové zábradlí zajímá více do hloubky, navštivte internetové stránky společnosti www.alzabradli.cz
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *