full screen background image

Testovací komory zjistí skutečnou výdrž vašeho výrobku

Vyrábíte určité produkty a potřebovali byste otestovat, zdali jsou schopny vydržet v ne příliš přívětivých podmínkách? Pokud ano, měli byste si pořídit speciální přístroje, jež dokážou tyto situace efektivně nasimulovat a vy si jednoduše a rychle zjistíte, jak na tom vaše výrobky jsou. Výbornou volbou jsou zejména spolehlivé zkušební a testovací komory či sluneční simulace. Právě na ně se soustředíme podrobněji.

 

Typy zkušebních a testovacích komor

Který model si vyberete, zaleží především na tom, pro jaké podmínky potřebujete nasimulovat danou situaci. Z jakých testovacích komor je možné vybírat? Nejčastěji se jedná o klimatické komory schopné ukázat, jak budou výrobky reagovat na menší či větší teplotní změny. Jestliže potřebujete zjistit, jakým způsobem fungují určité předměty v prostředí plném prachu a miniaturních nečistot, vyplatí se vsadit na prachové či postřikové komory. Otestují mimo jiné také rezistenci vůči vniku kapalin do nejrůznějších částí výrobku. Zapomenout nelze ani na vibrační komory schopné určit odolnost vůči otřesům.

 

Slunce dokáže divy…

U většiny produktů je zapotřebí znát jejich reakce na sluneční záření. Jmenovat bychom mohli například automobilové díly, farmaceutické, kosmetické prostředky anebo klidně i produkty z jiných odvětví. I proto je zapotřebí sluneční simulace, která dokáže zjistit rezistenci vůči slunečnímu záření a mnohé další detaily. Výbornou volbou jsou především přístroje společnosti Atlas MTT, jež je na trhu světovou jedničkou.

 

Nakupujte u spolehlivého prodejce

Jednotlivé jmenované přístroje nejsou určitě levnou záležitostí, a tak se vyplatí nakoupit skutečně kvalitní testovací komory, které opravdu využijete. I proto se můžete spolehnout na společnost Kaitrade, která se zabývá jejich prodejem již od roku 1992. Je držitelem certifikátu ISO 9001 a nabízí mimo prodeje nejrůznějších testovacích komor a dalších přístrojů také odborné konzultace týkající se jak volby jednotlivých produktů, tak i jejich instalace a celého technického řešení.

 

 

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *