full screen background image

To jsem nevěděl, že se prakticky nemusí uklízet. Nano impregnace mramorové podlahy. Krystalizace Praha 6

Celoročně v našem penzionu ubytovávám stovky lidí, ovšem přes zimu se do vnitřních prostor natahá mnoho nečistot z venku, protože u nás nebývá moc sněhu, takže na podlaze najdete buď písek kvůli námraze nebo bláto. A na podlaze nevypadá dobře ani jedno. I přes to, že našim zákazníkům doporučujeme se přezouvat, tak ne vždy je to možné. Jednak je nemůžeme neustále kontrolovat a ani nechceme, protože by to nepůsobilo dobře, kdybychom hosty neustále peskovali. Naše uklízečky se perfektně podlahy umýt opravdu snažily, ale stejně byly neustále špinavé.

S jedním známým jsem se bavil o vhodném vyčištění, ale řekl mi, že by bylo nejlepší udělat krystalizaci, protože je škoda, aby mramor nezářil v plné kráse. Na internetu jsem tedy pátral po firmách, které zajišťují čištění a krystalizaci podlah Praha, až jsem našel firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., krystalizace, nano impregnace Praha 6, čištění podlahy. Dobrý dojem na mě tato firma udělala hned zezačátku, protože s pracovníky byla naprosto bezproblémová komunikace a byli velmi ochotní. Když skončili s prací, nestačil jsem se divit. A co teprve můj úklidový personál. Podlaha byla čistá a zářivá. Předčili tak moje očekávání na plné čáře.

Po zralé úvaze a nabídce od odborníků firmy, jsme na dokonale vyčištěné podlahy aplikovali hydrofobní nano impregnaci. Tento nátěr je opravdový zázrak. To neříkám ani tak já, jako naše dámy uklizečky. Podlahy se prakticky nemusí uklízet, všechna špína se shlukne do malých kuliček, personál 2x denně zlehka přetře podlahu vlhkým mopem a je prakticky udělán generální úklid.

Mramorové podlahy i po jednom roce vypadají tak, jako právě vyčištěné, neuvěřitelné.  Tímto bych chtěl tuto firmu všem moc doporučit, protože se jedná o skutečné profesionály, kteří udělají maximum, aby splnili vaše požadavky. Skvělou výhodou je i to, že nabízí i čištění koberců, odstraňování plísní nebo mytí oken, takže když potřebujete něco dalšího, nemusíte zbytečně dále hledat a riskovat, že nebudete spokojeni, protože tady máte vše se zárukou kvality.

Mytí střešních a nepřístupných oken. Výškové práce Praha 7

Přestavovali jsme naši chalupu, protože se naše rodina poněkud rozrostla a potřebovali jsme více místností. Proto jsme se rozhodli, že z naší nepoužívané půdy uděláme podkroví. Stejně tam byla jen hromada harampádí, kterou se nikdo roky neodhodlal vyhodit a zbytečně tam překážela. Podkroví sice bylo podle našich představ, ale to uklízení potom byla vážně noční můra. Strávili jsme nad tím několik dnů, ale na umývání střešních oken ve výšce už nám síly nezbyly, tak jsme se rozhodli, že si najmeme nějakou úklidovou firmu.

Nicméně než jsme se pro někoho rozhodli, strávili jsme dlouhé hodiny na internetu čtením recenzí a diskusních fór, protože když už jsme se rozhodli do toho investovat peníze, tak jsme nechtěli, aby to bylo zbytečné. Po pečlivém zvažování jsme se nakonec rozhodli pro úklidovou společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové práce Praha 7, mytí střešních oken. Zavolala jsem na centrálu a domluvila si termín, kalkulaci a další detaily. Hned za dva dny k nám pracovníci této firmy přijeli.

28244855 - beautiful nature view through roof skylight window in attic room

Zaměstnanci byli velice milí a vstřícní a okna umyli takovou rychlostí, že jsem nevěřila svým očím. Byla perfektně vyčištěná takovým způsobem, jakým by se mi to nikdy nepovedlo, ani kdybych celý víkend nedělala nic jiného. Proto můžu tuto firmu a její službu mytí oken Praha jedině doporučit, protože jsme s ní já i zbytek naší rodiny byli nadmíru spokojeni. Tato firma je sice o něco dražší než jiné úklidové firmy, o kterých jsme četli na internetu, ale neměnila bych, protože odvedla opravdu vynikající práci a okna vydržela čistá po jejich impregnaci opravdu dlouho, takže se to vyplatilo i finančně.

 


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *