full screen background image

Účinný boj proti graffiti = spolehlivá antigraffiti ochrana

Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. je již mnoho let úzce spojena s úspěchy při odstraňování graffiti, neboť sprejové graffiti již desítky let představuje společensky velmi problémový faktor. Díky své propracované technologii antigraffitové ochrany poskytuje své služby a realizuje svou účinnou a spolehlivou činnost již nejen na celém území České a Slovenské republiky, ale také v Rakousku a Německu.

Účinnost a úspěšnost realizace zakázek, které jsou spojené s odstraněním graffiti jsou rovněž přímo úměrně vázány skutečností, zda tímto vandalizmem zničené fasády budov byly ošetřeny AGO – antigraffitovou ochranou či nikoliv.

Je velmi obtížné a mnohdy až nemožné odstraňovat graffiti tam, kde nebyla aplikována antigraffitová ochrana – AGO! Zde se úspěšnost odstranění graffitů pohybuje od 60 – 90 %. Obzvláště problematické je odstranit graffiti z ušlechtilých materiálů, převážně se jedná o povrchy z mramoru, teraca, žuly a přírodního kamene, kde se sprejová barva dostává hluboko do struktury a je zcela nemožné ji dokonale odstranit.

Je-li graffiti odstraňováno z fasád a strukturovaných omítek, které nebyly ošetřeny antigraffitovým nátěrem, je zapotřebí počítat s tím, že bude odstraněna i barva fasády. Odborný tým profesionálů společnosti A SERVIS postupuje při práci tak, že se vždy snaží graffiti co nejvíce zeslabit a na takto ošetřené místo nanese fasádní barvu.

Graffiti Street

S plnou vážností si je třeba uvědomit, že v žádném případě nelze aplikovat fasádní barvu na nezeslabené graffiti. Díky naprosto rozdílnému složení barev se sprejová barva zachová tak, že po zaschnutí prostupuje zpět na povrch fasády. A z toho vyplývá jen jediné, že tímto způsobem je veškerá práce naprosto zbytečná…

Těmto závažným problémům lze předejít jediným možným způsobem a tou je jednoznačně AGO – antigraffitová ochrana aplikovaná touto zkušenou a úspěšnou firmou. S tímto antigraffitovým nátěrem je odstranění graffitových ohyzdností 100% a navíc společnost poskytuje velmi rychlé servisní odstranění graffiti z takto ošetřených povrchů.

Tento servis je skutečně flexibilní a profesionální odstranění graffiti je provedeno ihned po nahlášení nebo maximálně do 14 dnů, záleží samozřejmě na domluvě a objemu zakázek, které firma zpracovává…
8 x komentováno u “Účinný boj proti graffiti = spolehlivá antigraffiti ochrana

 1. Filip Bednařík napsal:

  Odborný servis svým zákazníkům nabízí divizi odstranění graffiti a poskytuje následný servis spolu s aplikací antigraffiti ochrany. V případě, že se odstraňujeme graffiti z povrchu, který nebyl ošetřen antigraffiti ochranou, bývá naše úspěšnost zpravidla 60 – 90%. Pokud mají být graffiti z fasád a jiných povrchů bezproblémově odstraněny doporučujeme, aby byl na povrch nanesen antigraffiti nátěr či nástři. Naše firma zajistí velmi kvalitní a účinnou antigraffiti ochranu, která má životnost 4 až 6 let a po tuto dobu vám také servisně a velmi levně provádíme odstranění graffiti. Některé konkurenční firmy svým zákazníkům tvrdí, že si graffiti odstraní sami teplou vodou, ale skutečnost je zcela jiná. Tento proces si ale sami nerealizujete. Už jen z toho důvodu, že nevíte, na jaké spreje použít danou chemii, kterých je cca 20 druhů. Jsme schopni odstranit i sebemenší graffiti a ze zkušeností, které jsme při práci s odstraňováním graffiti získali, víme, že pokud není graffiti, nejen velkých rozměrů, ale i malého rozměru, z fasády ihned odstraněn, zanedlouho na tomto místě přibývají dalších graffiti, které se hromadí a odstranění je náročnější i pro nás. Antigraffiti ochranou se zamezí realizování vandalských činností na Vaší budově, ale také budovu zakonzervujeme před deštěm, sluncem, atd. Při odstranění graffiti, z povrchů ošetřených antigraffiti ochranou, jsou graffiti úplně a dokonale odstraněny z fasády a samotný povrch fasády není nijak poškozen, tuto úspěšnost označujeme za 100% odstranění graffiti. Graffiti nemají šanci prostoupit přes ochranu a tak se nevsáknou hluboko do struktury povrchu, což potom způsobuje problém, pokud je absence antigraffiti ochrany. Graffiti odstraňujeme odstraňovači graffiti a vysokotlakým zařízením. Nesmí se ale použít v žádném případě rotační tryska, ta nepoškodí pouze antigraffiti nátěr, ale může poškodit i fasádu domu a to nenávratně.

 2. Alena Navrátilová napsal:

  S grafiti mám nepříjemnou zkušenost, kterou mi ale vyřešila firma A SERVIS LIPKA. Jednoho krásného dne jsem se probudila a zeď našeho domu byla počmáraná všude, kam vandalové dosáhli. Nechápu, kde na to berou peníze a byla bych radši, kdyby řádili na legálních plochách, kterých je v dnešní době tolik! Nechala jsem si nainstalovat antigrafitový nátěr, který mi zajistí bezpečné odstranění grafiti a už nebudu muset finančně trpět nejen za odstranění, ale i opravu fasády, kterou jsme museli nechat zamalovat. Tato firma je neskutečně spolehlivá a pro zákazníka mají spoustu zajímavých nabídek jako je například levné odstranění grafiti z antigrafitového nátěru.

 3. Michael S. napsal:

  Antigraffiti ochrana je dobrý prostředek v boji proti graffiti. Od té doby, co jsem si ji nechal na fasádu nainstalovat firmou A SERVIS, tak se grafiťáci vrací míň a míň, takže odpadají náklady za odstraňování. Popravdě náklady za odstranění z antigraffiti ochrany jsou znatelně nižší, než v prvním případě, kdy jsem antigraffiti ochranu neměl a musela se celá stěna zamalovat fasádní barvou. Firma A SERVIS je velmi dobrá a profesionální a nabízí spolu s antigraffiti ochranou i levné odstranění graffiti, když se na ochraně nějaké objeví. Přesně ví, co dělají a za celou dobu spolupráce jsem nenalezl problém, nebo že by se jim graffiti nedařilo odstranit.

 4. Stanislav Jarý napsal:

  Antigraffiti nátěr ochrana proti graffiti Praha – Antigraffitová ochrana v podobě nátěru nebo nástřiku je jediná možnost, jak zabránit nenapravitelným škodám spreyerským útokům grafity na povrchy fasád, omítek, plášťů apod. Také je to jediná varianta pro zajištění snadného a úplného odstranění jakýchkoliv grafitů v Praze. Životnost antigraffitové ochrany Praha se pohybuje v rozmezí 4 až 6 let. Servis odstranění graffity Praha, který našim zákazníkům zajišťujeme, funguje tak, že pokud se na Vaší budově v Praze objeví graffiti, tak Vy nás kontaktujete buďto telefonicky nebo prostřednictvím emailu na naši emailovou adresu centrala@a-servislipka.cz. Oznámíte nám, že se na Vaší budově vyskytují grafity a naše firma za Vámi ihned přijede, pokud to klimatické podmínky dovolí. Venkovní teplota pro práci s grafity musí být nad 10 °C. Antigraffitový ochrana Praha se dá aplikovat na všechny druhy materiálů včetně plastů. Jediný materiál, na který není možné nanést antigraffitovou ochranu, jsou leštěné kovy, sklo a průhledný polykarbonát. Akce nanesení antigraffitového nátěru Praha dopadla velmi dobře. Zákazník byl spokojený a měl by zájem s námi spolupracovat i v budoucnu při podobných akcích.

 5. Mojmír Želivský napsal:

  Antigraffiti ochrana dokáže perfektně vyřešit problém s graffiti ve velkých městech. Jednoznačně ji chci doporučit všem, kteří se mohou s graffiti setkat. Nenechávejte nic na poslední chvíli, protože není jednoduché graffiti odstranit z omítky neochráněné antigraffiti ochranou. U mě to byl problém hlavně na marmolitu, který jsem musel nechat vyměnit, a to stálo hodně peněz. Antigraffiti ochrana od A SERVIS LIPKA je výborným ochráncem, žádná barva fasádu nepoškodí a hlavně graffiti z ochrany odstraní levněji, než za normální situace, a to vám garantují po celou dobu životnosti.

 6. Ondřej Vinkler napsal:

  Dobrý den, paní Kalná,
  naše antigraffitová ochrana Bellinzoni má životnost až 6 let, někdy i více. Zálěží, jakým venkovním podmínkám je tato ochrana vystavena.

  S pozdravem,
  Ondřej Vinkler, centrala@a-servislipka.cz

  • Lenka Koperná napsal:

   Kde všude zajišťujete své služby? Jsme ze Znojma a rádi bychom Vás poptali na odstranění graffiti. Koperná

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *