full screen background image

Ušetřete místo se stohovatelnými boxy

Přepravujete či skladujete výrobky? V potravinářském, farmaceutickém, automobilovém průmyslu, maloobchodě či poolingových službách, tam všude jsou zapotřebí přepravky. Každá z těchto oblastí pochopitelně vyžaduje jiné rozměry a nosnost přepravek, základní požadavky ovšem zůstávají stejné. Boxy by měly být pevné, odolné a lehké.

Nejlépe tomuto účelu poslouží plastové přepravky v provedení dle potřeby. Například na ovoce se nehodí přepravky s kulatými větracími otvory, těmi by mohly propadávat malé plody. Proto se tyto boxy používají typicky v pekařství. Podobných zásad existuje více. Nezávisle na odvětví byste se ovšem měli řídit následujícím.

 

Plast je nejlepší volbou

Ať si ekologové říkají, co chtějí. Plast je lehký, levný, odolný, a především recyklovatelný. Pokud se využívá opakovaně, není zátěží pro přírodu. Oproti dřevu či kovu se pak navíc neplýtvají přírodní zdroje. Tímto vším můžete proti ekologům argumentovat a v klidu si pořídit plastové přepravky od Schoeller Allibert. Tato firma totiž vyrábí boxy z recyklovaného plastu. Staré přepravky využije na výrobu nových.

 

Chytré přepravky šetří místo

Kromě materiálu hraje důležitou roli i provedení přepravek. Rozhodně si vybírejte stohovatelné přepravní boxy. aby se daly dobře skládat na sebe, a vyhněte se tomu, že je budete rovnat až po okraj. Pak na sebe rovnat nepůjdou.

Schoeller Allibert vyrábí i takové přepravky, které jsou skládací. Pohodlně v nich tedy odvezete zboží do prodejny a při zpáteční cestě je složíte, aby zabíraly méně prostoru. Ve složeném stavu se s nimi také mnohem lépe manipuluje.

Další vychytávkou od dané firmy jsou některé přepravky a kontejnery s nastavitelnou velikostí.

Přepravek se vyrábí celá řada, tak nesáhněte hned po prvním modelu, na nějž natrefíte. Vybírejte si přesně podle toho, co vaše odvětví působnosti vyžaduje.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *