full screen background image

Ušetřete místo se stohovatelnými boxy

Přepravujete či skladujete výrobky? V potravinářském, farmaceutickém, automobilovém průmyslu, maloobchodě či poolingových službách, tam všude jsou zapotřebí přepravky. Každá z těchto oblastí pochopitelně vyžaduje jiné rozměry a nosnost přepravek, základní požadavky ovšem zůstávají stejné. Boxy by měly být pevné, odolné a lehké.

Nejlépe tomuto účelu poslouží plastové přepravky v provedení dle potřeby. Například na ovoce se nehodí přepravky s kulatými větracími otvory, těmi by mohly propadávat malé plody. Proto se tyto boxy používají typicky v pekařství. Podobných zásad existuje více. Nezávisle na odvětví byste se ovšem měli řídit následujícím.

 

Plast je nejlepší volbou

Ať si ekologové říkají, co chtějí. Plast je lehký, levný, odolný, a především recyklovatelný. Pokud se využívá opakovaně, není zátěží pro přírodu. Oproti dřevu či kovu se pak navíc neplýtvají přírodní zdroje. Tímto vším můžete proti ekologům argumentovat a v klidu si pořídit plastové přepravky od Schoeller Allibert. Tato firma totiž vyrábí boxy z recyklovaného plastu. Staré přepravky využije na výrobu nových.

 

Chytré přepravky šetří místo

Kromě materiálu hraje důležitou roli i provedení přepravek. Rozhodně si vybírejte stohovatelné přepravní boxy. aby se daly dobře skládat na sebe, a vyhněte se tomu, že je budete rovnat až po okraj. Pak na sebe rovnat nepůjdou.

Schoeller Allibert vyrábí i takové přepravky, které jsou skládací. Pohodlně v nich tedy odvezete zboží do prodejny a při zpáteční cestě je složíte, aby zabíraly méně prostoru. Ve složeném stavu se s nimi také mnohem lépe manipuluje.

Další vychytávkou od dané firmy jsou některé přepravky a kontejnery s nastavitelnou velikostí.

Přepravek se vyrábí celá řada, tak nesáhněte hned po prvním modelu, na nějž natrefíte. Vybírejte si přesně podle toho, co vaše odvětví působnosti vyžaduje.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *